Pozrite si päť gólov za tri minúty

Radosť hráčov Rangers po góle na 6:0. (Autor: SITA/AP)
Sportnet|20. apr 2013 o 09:47

Dvakrát korčuľa a ďalšie tri divné góly. Aj také padajú v NHL.

Toto si hokejisti Buffala isto nedajú za klobúk. V domácom zápase proti New York Rangers dostali za necelé tri minúty päť gólov.

V rozpätí 178 sekúnd na prelome prvej a druhej tretiny to zrazu bolo 0:5 a zápas bol rozhodnutý. Štyri góly dostal brankár Miller, prvé dva od korčulí vlastných spoluhráčov a druhé dva po jeho vlastných chybách.

Vystriedal ho kolega Enroth, ktorý vzápätí inkasoval ďalší škaredý gól na 0:5 z pohľadu domácich. Obaja domáci brankári mali zápasovú úspešnosť zásahov iba čosi nad 70 percentami.

Pri prehre 4:8 bol na ľade až počas 5 gólov súpera náš obranca Andrej Sekera, ktorý si odnáša veľmi zlú bilanciu v tabuľke pravdy - mínus 5 bodov. Pozrite si päť gólov za necelé tri minúty na videu: