Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Pozornosť sa sústredí na duel nováčikov v Mlynčekoch

Sportnet|Publikované 4. okt 2002 o 22:00

Poprad - Po uplynulom ôsmom kole najvyššej okresnej futbalovej súťaže sa zmazala aj posledná nula na konte prehier. Malo ju vedúce mužstvo tabuľky,

Veľký Slavkov, ktorý prehral v Kravanoch 2:1. Stretnutie malo výbornú úroveň a do bodky splnilo to, čo sa od neho očakávalo. Bol to skutočný šláger, ktorý zdvíhal zo sedadiel prítomných divákov. Aj v ďalších dueloch sa bolo na čo pozerať. Veľmi zaujímavé a dramatické to bolo v Lučivnej, kde domáci v kvalitnom zápase vyhrali nad nováčikom z Mlynčekov 3:2. Z najtesnejšieho triumfu sa tešili i baníci z Hôrky, ktorí ako jediní dokázali v uplynulom kole bodovať na ihrisku súpera. V Mlynici im na to postačil jediný gól, výkonom však sklamali oba celky. Zaslúžené víťazstvo si na svoje konto pripísali futbalisti Spišského Bystrého, ktorí doma vyhrali nad Spišským Štvrtkom (2:0). Vyrovnaný priebeh mal aj zápas v Spišskej Teplici, kde zavítala Spišská Belá. Aj keď hostia výkonom nesklamali, strelecké kopačky si hráči zrejme zabudli v šatni, a tak nakoniec odišli domov s jasnou prehrou (3:0). Ešte výraznejšie víťazstvá zaknihovali ostatné dva celky. Jánovce rozstrieľali Huncovce (7:1) a nováčik zo Stráži si bez akýchkoľvek problémov poradil s omladenou Ľubicou (5:1), predovšetkým vďaka zlepšenému výkonu v druhom polčase.

Čelo tabuľky sa nám opäť poriadne zamotalo a piate Mlynčeky strácajú na lídra z Veľkého Slavkova už iba dva body. Na chvoste sú stále beznádejne hráči Mlynice, ktorí na svoj prvý bodový zápis sezóny stále márne čakajú. V zajtrajšom kole privíta vedúci celok z Veľkého Slavkova na svojom ihrisku Jánovce, šlágrom však možno kľudne nazvať duel dvoch nováčikov, keď štvrté Stráže sa predstavia v piatych Mlynčekoch. V ďalších zápasoch si zmerajú sily Ľubica - Kravany, Spišská Belá - Lučivná, Hôrka - Spišská Teplica, Spišský Štvrtok - Mlynica a Huncovce - Spišské Bystré.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

  • Invalid Date
  • Invalid Date
  • Invalid Date
© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.