Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

POZNÁMKA - Blbá nálada 2.

Sportnet|Publikované 3. dec 2008 o 23:00

Prečo? Prečo práve teraz? Prečo? A stále dookola. Pýtajú sa priaznivci basketbalu na Spiši. Po šokujúcom odvolaní Krunoslava Krajnoviča znova nastala

"blbá" basketbalová nálada č. 2 (tá prvá bola v júni).

Emotívny, časťou divákov obľúbený, ale aj zatracovaný, impulzívny, ale milujúci basketbal, svoju prácu. Taký je prostoreký, otvorený, no prísny tréner Krunoslav Krajnovič. Za dva roky na Spiši si vybudoval meno, na ktoré sa nezabudne.

Všetko začalo ísť dolu vodou po incidente Krajnovič - Demečko. Na slovenské podmienky došlo k nezvyčajnému rozhodnutiu. Tréner ostal, s nespokojnými hráčmi sa rozlúčili. S poriadnou vervou, zápalom a odhodlaním sa Kruno (tak ho na Spiši volá každý) pustil do letnej prípravy. Ťažko znášal nevydarený vstup do sezóny, keď dôležitých hráčov mal zranených. Z pohľadu obyčajného diváka postupne sa situácia zlepšovala.

Že Kruna chcú odvolať, nebolo žiadnou novinkou.

Len kedy?

Žeby po zápase s Pezinkom? Ale veď ten vyhral (aj potom na Interi).

Žeby po zápase s Prievidzou? Dobrá príležitosť, veď sa prehralo, ale bol to kvalitný výkon Krunových zverencov.

Žeby (konečne) po stretnutí s Levicami? Znova Kruno a spol. vyhral.

Len páni z Výkonného výboru BK AC LB vedia, prečo Krajnoviča vyhodili.

Otáznikov je príliš veľa. Zvlášť, keď v hlasovaní basketbalových divákov bol Kruno vybratý za jedného z trénerov all stars zápasu.

Divákov nezaujíma, čo sa deje v spišskonovoveskom zákulisí. Oni chcú vidieť zaujímavý basketbal, možno aj s emotívnymi Krunovými vložkami. Treba len veriť, že s odchádzajúcim trénerom neodídu aj basketbaloví priaznivci.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.