Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

POZNAMKA

Sportnet|Publikované 7. nov 2005 o 23:00

Jozef PETRUŠKA Spišská Nová Ves - Dnešné referáty zo IV. a V. ligy sú posledné vo futbalovom roku 2005. Touto cestou chcem poďakovať všetkým

Jozef PETRUŠKA

Spišská Nová Ves - Dnešné referáty zo IV. a V. ligy sú posledné vo futbalovom roku 2005. Touto cestou chcem poďakovať všetkým dopisovateľom, informátorom a ďalším ľuďom, ktorí počas celého roka vždy v utorok prinášali referáty zo stretnutí ich mužstiev.

Rozmenené na drobné to vyzerá asi takto:

Žakarovce - vždy prvý telefonát v pondelok ráno je od Ľuboša Marcinka zo Žakaroviec. Tohto roku sa nestalo, aby chýbal referát zo zápasu Žakaroviec. Klobúk dolu pred pánom Marcinkom.

Rudňany - odkedy majú umelé osvetlenie, chodíme takmer stále na ich domáce zápasy. Sem tam zahapruje spojenie, keď hrajú vonku, ale pani Fischerová má na starosti nielen futbal.

Spišské Podhradie - v poslednom období posiela info o stretnutí erudovaný tréner Peter Vandraško. Aj v tomto smere Peter dokazuje, že to vie nielen na lavičke, ale aj písanie mu ide na jedničku z hviezdičkou.

Smižany - po zmenách na funkcionárskych postoch sa pri zápasoch Smižian udomácnilo meno Viliam Štrauch, ktorý robí svoju prácu naozaj zodpovedne a perfektne.

Jaklovce - už v nedeľu večer mám v e-mailovej schránke referáty zo zápasov Jakloviec. Tak ako výborne hrajú mladíci z Jakloviec, tak výborne dopisuje Viktória Mirvajová, ktoré niekedy pošle aj snímky zo zápasov. Ako sme raz hovorili s jej otcom, trénerom Jakloviec, Viktória chce študovať žurnalistiku, v športovom obore môže nastúpiť rovno do tretieho ročníka. Je to super!

Margecany - raz jeden známy s úsmevom skonštatoval: "Nebol som na zápase Margecian, ale podľa toho, čo píše Marián Keruľ, si viem celé stretnutie premietnuť v hlave. Niečo pravdy na tom, je, nakoľko Marián píše priam puntičkársky a nič mu v stretnutí neujde.

Harichovce - manažér klubu Pavol Hudáček stíha všetko, nielen prácu, ale aj futbal. Keď nesedí v pondelok redakcii pri stole a nediktuje, tak vždy zavolá a nadiktuje priebeh zápasu.

Nálepkovo - s týmto klubom nebol roky v tejto oblasti žiadny problém. Škoda, že odišiel tréner Eduard Kesel, ktorý vždy ráno doniesol na papieri napísaný priebeh celého stretnutia Nálepkovčanov. Tak ako bol E. Kesel výborný futbalista, taký je aj dopisovateľ.

Prakovce - nášho starého-známeho Gabriela Geletka nahradil predseda klubu Ladislav Havrilla a tiež to robí kvalitne a na úrovni. Jeho fax na stole ma vždy víta v pondelok ráno.

Spišské Vlachy - po Dušanovi Girbovi prevzal funkciou Jozef Tomajko. Aj on si robí svoju prácu naozaj precízne a v jeho podrobných reportážach je zachytené všetko - nezabudne pochváliť, ale ani niekedy pokarhať svojich hráčov.

Helcmanovce - dlhoročná spolupráca výborne funguje so starostom obce Tiborom Theisom, ktorý aj pri svojej pracovnej zaneprázdnenosti si vždy nájde čas na futbal, zavolá, nadiktuje a všetko je v pohode.

Chrasť n/H - hoci mužstvo Chrasti nad Hornádom sa pohybuje na čele tabuľky, Marián Šefčík nikdy neochudobní svojich verných priaznivcov, aby si prečítali v utorok v novinách či sa im darilo, alebo nie.

Ešte raz na záver - úprimná vďaka všetkým!

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.