Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

POZNÁMKA

Sportnet|Publikované 17. dec 2002 o 23:00

Tomu tlieskame!V príjemne vykúrenej telocvični Základnej školy v Spišských Vlachoch prebiehalo uplynulú sobotu súperenie žiakov dvoch susedných,

Tomu tlieskame!

V príjemne vykúrenej telocvični Základnej školy v Spišských Vlachoch prebiehalo uplynulú sobotu súperenie žiakov dvoch susedných, sedem kilometrov vzdialených miest, Spišských Vlách a Spišského Podhradia v halovom futbale žiakov.

V priebehu jedného z duelov najmladších upútal pozoruhodný moment, ktorý prítomných zaujal rovnako hrejivým dojmom, ako teplota v hracej miestnosti.

V zápale boja fauloval hráča hostí Tomáša Komaru domáci hráč Boris Kičin. Jeho starší brat Pavol Kičin, ktorý oblieka dres siedmakov, sediaci na lavičke náhradníkov, okamžite na túto situáciu zareagoval hlasitou slovnou výzvou, adresovanú svojmu bratovi, aby sa hráčovi súpera ospravedlnil a podal mu ruku.

Mladší brat poslúchol slová svojho staršieho súrodenca, čoho svedectvom boli vzájomné priateľské pohľady oboch zainteresovaných športovcov, zvýraznené úsmevom na perách a obojstranným stiskom pravíc.

Pozitívny čin a športové gesto, ku ktorému nie je potrebný komentár si zaslúžia potlesk.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.