Štvrtok, 28. január, 2021Meniny má Alfonz

Povinné body favorita

Sportnet|Publikované 5. dec 2007 o 23:00

KOŠICE. Včera pokračovala tromi stretnutiami hádzanárska extraliga mužov v skupine A i B. Prešovčania svoje stretnutia odohrajú dnes a včera druhý

náš zástupca v súťaži bez problémov zdolal nováčika. Počas víkendu je na programe druhé kolo, po ktorom nasleduje prestávka.

B-SKUPINA

Košice Martin 37:21 (17:8)

V priemernom stretnutí dokázali hostia ako tak držať krok s favoritom za začiatku prvého polčasu, keď trikrát viedli o gól. Postupne však preberali iniciatívu domáci, ktorí však striedali svetlejšie momenty so slabšími, no i tak už do prestávky získali rozhodujúci náskok. Aj po zmene strán držali liace zápasu v rukách, ale napriek vysokému víťazstvu zaostali za predchádzajúcimi výkonmi.

KOŠICE: Olejár, Paul Mazák 3, Hruščák 3, Nuber, J. Kolesár 1, Guzy 3, Pecha 6/2, Strapko 7, Krstič, Baláž 6, Šiška 1, M. Kolesár 4, Petraško 3. Najviac gólov Martina: Šavol 4. Vylúčení 6:5, ČK: Krstič (za tri vylúčenia), pok. hody 4/2 3/2, pred 300 divákmi rozhodovali Ondogrecula, Baďura.

Zostávajúci výsledok: N. Zámky - ŠKP 31:31 (18:18).

Skupina A: Hlohovec P. Bystrica 27:27 (15:14).

Tabuľka skupina B

1. Košice110037:215 (3)

2. N. Zámky101031:313 (2)

3. ŠKP BA101031:312 (1)

4. Martin100117:310 (0)

Poznámka: V zátvorke bonifikácia družstiev pred skupinovou časťou.

Dohrávka 11. kola českej extraligy: Zubří - Prešov 42:34 (21:14), najviac gólov Prešova: Tumidalský 10,