Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Považská Bystrica sa pokúsi v odvete o zázrak

TASR|Publikované 10. okt 2002 o 09:09

Bratislava 10. októbra (TASR) - Odvetný zápas 2. kola Ligy majstrov proti Karvinej čaká v sobotu o 18.00 na domácej palubovke na hádzanárov MŠK Považská ...

Bratislava 10. októbra (TASR) - Odvetný zápas 2. kola Ligy majstrov proti Karvinej čaká v sobotu o 18.00 na domácej palubovke na hádzanárov MŠK Považská Bystrica.

Slovenský majster uhral minulú nedeľu na severe Moravy výsledok 25:31, čo síce nedáva pred odvetou veľkú nádej na postup, ale zároveň iskierku nádeje si Považská Bystrica výborným výkonom v závere stretnutia urdržala.

"Stojím si za tým, že 6 gólov bude tak kvalitnému družstvu na postup postačovať. Nám ostáva jediná šanca, využiť špecifickú atmosféru pohárových zápasov, v ktorých sa často dá zmazať aj vyššia strata. Bude to však záležať od troch faktorov a to - optimálneho zloženia tímu, športovej formy a publika. Čo sa týka skladby tímu, opäť má problémy s kolenom Trabelssie a uvidíme, čo povie na jeho štart lekár. Pre chorobu netrénoval v posledných dňoch ešte Jančík. Športová forma nám pomaly stúpa, takže to vidím pozitívne a uvidíme ako sa zaplní hľadisko, ktoré v tomto roku ešte plné nebolo ani na jednom zápase. Z posledných vzájomných súbojov s Karvinou sme si však odniesli veľa a predovšetkým zvýšené sebavedomie, pretože sme zistili, že sa dá hrať s nimi vyrovnaná partia," zhodnotil sobotňajší duel tréner Považanov Rudolf Havlík.

ki

Autor: TASR

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.