Streda, 16. júna, 2021Meniny má Blanka, Bianka

Považská Bystrica - Košice 35:30 v zápase semifinále play off

TASR|23. apr 2006 o 21:33

Považská Bystrica 23. apríla (TASR) - Hádzanárska extraliga mužov mala v nedeľu na programe druhé zápasy semifinále play off /na 3 víťazstvá/.

MŠK SIRS Považská Bystrica - 1. MHK Košice 35:30 (15:16)

Najviac gólov: Trabelssie 7, Krahulík 7, Tůma 7, Maťaš 5, Straka 5 - Farkašovský 10/3, Hruščák 5, Strapko 4, Petráško 4, Rozhodovali: Černý, Hippík, vylúčení: 9:6, ČK: Krahulík, Trabelssie obaja po tretej ŽK - Mazák po tretej ŽK, 7 m hody: 1/1 - 4/3, 650 divákov.

Na zápasy: 2:0

V druhom semifinálovom zápase Považanom po vysokej sobotňajšej výhre (o 15 gólov) vyšiel i úvod tohto zápasu, keď v 4. minúte viedli 3:0 a v 8. minúte 7:3. Potom vysokou prehrou zakríknutí hostia sa osmelili a v 15. minúte otočili stav na 7:8 v ich prospech. A do konca polčasu získali zásluhou strelecky disponovaného Farkašovského jednogólové vedenie. Aj po prestávke viedli ešte hostia naposledy 17:15. No potom domáci zrýchlili hru, spresnili streľbu, pričom získali až päťgólový náskok, ktorý takticky disciplinovanou hrou udržali až do konca zápasu.