Nedeľa, 13. júna, 2021Meniny má Anton

Portugalci pokrstia nový štadión v Brage

SITA|26. mar 2004 o 16:21

LISABON 26. marca (SITA, AFP) - Portugalská futbalová reprezentácia na budúci týždeň v stredu pokrstí nový Mestský štadión v Brage, ktorý bude jedným zo stánkov, na ktorých sa v júni budú hrať zápasy ...

LISABON 26. marca (SITA, AFP) - Portugalská futbalová reprezentácia na budúci týždeň v stredu pokrstí nový Mestský štadión v Brage, ktorý bude jedným zo stánkov, na ktorých sa v júni budú hrať zápasy európskeho šampionátu. Tréner Portugalska Luiz Felipe Scolari povolal na prestížny prípravný súboj proti Taliansku 22 hráčov, medzi nimi nechýbajú najväčšie hviezdy na čele s Luisom Figom z Realu Madrid. Celkovo figuruje v portugalskej nominácii osem legionárov. Portugalsko bude súperom Slovenska v nadchádzajúcej kvalifikácii na MS 2006.


brankári: Joaquim Silva (Sporting Braga), Ricardo Perreira (Sporting Lisabon)

obrancovia: Fernando Couto (Lazio Rím/Tal.), Jorge Andrade (La Coruňa/Šp.), Miguel (Benfica), Nuno Valente, Paulo Ferreira, Ricardo Carvalho (všetci FC Porto), Beto, Rui Jorge (obaja Sporting Lisabon)

stredopoliari: Costinha, Deco (obaja FC Porto), Armando Petit, Tiago (obaja Benfica), Rui Costa (AC Milan)

útočníci: Helder Postiga (Tottenham/Angl.), Cesar Pauleta (Paríž Saint-Germain/Fr.), Nuno Gomes, Simao Sabroso (obaja Benfica), Cristiano Ronaldo (Manchester United/Angl.), Luis Boa Morte (Fulham/Angl.), Figo (Real Madrid/Šp.)


ss;de;bg

Súvisiace články

Tipuj bez rizika až za 20 €
Viac
Kurzy prináša
15:00
Euro 2020 - Skupinová fáza
Škótsko vs. Česko
18:00
Euro 2020 - Skupinová fáza
Poľsko vs. Slovensko
21:00
Euro 2020 - Skupinová fáza
Španielsko vs. Švédsko
Kurzy prináša