Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

Popradskí veteráni sa vzďaľujú svojim prenasledovateľom

Sportnet|Publikované 6. sep 2002 o 22:00

Poprad Podtatranská futbalová liga veteránov pokračovala zápasmi šiesteho kola.FK Štrba FK St. Ľubovňa 2:1 (0:1), góly: Miklošek, Gotthardt

Poprad Podtatranská futbalová liga veteránov pokračovala zápasmi šiesteho kola.

FK Štrba FK St. Ľubovňa 2:1 (0:1), góly: Miklošek, Gotthardt Sekelský, rozhodoval Alexa. Stretnutie prinieslo slušný a obojstranne oku lahodiaci futbal. V prvom polčase sa ujali vedenia hostia po peknom góle Sekelského. Po obrátke domáci prepli na vyšší rýchlostný stupeň, čo im prinieslo zaslúžené ovocie. Chemosvit Svit FK Poprad 3:3 (2:1), góly: Ištok 2 (1 z 11 m), Gánovský Kšenzakovič, Kolba, Ševc, rozhodoval Lešundák. V zápase veľmi kvalitnej úrovne a rivality mužstiev sa napokon zrodila zaslúžená deľba bodov. V priebehu merania síl boli misky váh naklonené na stranu hostiteľov. Popradčania zachránili bod v poslednej minúte po góle Kolbu. TJ Tatran Sp. N. Ves FK Kežmarok odložili.