Pondelok, 18. január, 2021Meniny má Bohdana

Popradskí hokejisti budú na jarmoku variť víno

Sportnet|Publikované 12. dec 2013 o 07:30

Výťažok z predaja poputuje chorým deťom.

Svoj stánok bude mať na tradičnom vianočnom jarmoku v Poprade aj HK Poprad. Kamzíci budú okrem šírenia dobrej nálady ľuďom podávať varené víno pripravené podľa špeciálneho receptu. Predávať sa bude aj maskot klubu - plyšový kamzíček. Finančný výťažok z tejto charitatívnej aktivity poputuje chorým deťom.

POPRAD. V sobotu o 10. hodine sa začne na Námestí sv. Egídia 11. ročník Tradičného vianočného jarmoku ľudovo-umeleckej výroby spojený s pečením tradičných medovníčkov či oplátok i s ukážkami ľudových remesiel a vianočných tradícií.

Svoj stánok, tentoraz na námestí pri fontáne, kde sa budú predávať vianočné pstruhy a kapry, rozložia aj popradskí kamzíci.

Počas celej soboty budú z bieleho i červeného vína variť tradičný vianočný nápoj na zahriatie. Postupne sa v stánku HK Poprad pri obsluhovaní a predávaní maskota klubu vystriedajú viacerí hokejisti.

Výťažok z predaja nápoja na „zahriatie“ pôjde chorým deťom, ktoré najviac potrebujú pomoc, a to nielen finančnú.

Príďte na vianočné trhy do centra Popradu, pristavte sa na kus reči a podpis pri stánku popradských hokejistov a prispejte svojou troškou ku kúzelnej atmosfére najkrajších sviatkov roka.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.