Streda, 27. január, 2021Meniny má Bohuš

Popradčanov po prehre so Žilinou odprevádzal piskot

Nepresadili sa. Popradčania sklamali svojich priaznivcov. (Autor: Richard Hudeček)
Sportnet|Publikované 11. dec 2011 o 23:00

Veľmi zlou hrou sa prezentovali vo včerajšom domácom zápase proti Žiline hokejisti HK AutoFinance Poprad. Po bezduchom výkone prehrali 1:3, za čo si po skončení súboja vyslúžili piskot veľmi riedko zaplnených tribún.POPRAD. Premiéru na domácom ľade si včera odkrútil český obranca Miloslav Jáchym. Sezónu začal v tíme MHL Tatranskí Vlci, v piatkovom dueli v Skalici bol už však na súpiske HK AutoFinance Poprad. S “kamzíkmi” sa dohodol na pôsobení do konca tejto sezóny.

“V tomto zápase sa asi nedá nájsť nič pozitívneho. V Skalici, kde sme tiež prehrali, sme hrali určite lepšie. Neviem, čím to bolo, či únavou, fakt neviem,” povedal po nevydarenom súboji novic v popradskom drese.

Bezprostredne po skončení stretnutia zavítalo do domácej kabíny okrem trénerov aj vedenie klubu a pochvala za predvedenú hru to určite nebola. “To určite nie, ale to, čo nám bolo povedané, si radšej nechám pre seba,” poznamenal urastený bek, ktorý už má za sebou aj výjazd v Rusku s mužstvom HC Lev Poprad v KHL, kde ako pozorovateľ zbieral dôležité poznatky.

“Určite to pre mňa bola veľmi cenná skúsenosť. Budem na sebe pracovať a verím, že sa mi podarí dostať čo najvyššie,” naznačil M. Jáchym.

Za HK do konca sezóny

V najbližšom období ho čaká účinkovanie v slovenskej extralige, keďže s Popradom sa dohodol na pôsobení do konca sezóny.

“Pendlovať medzi Tatranskými Vlkmi, ani HC Lev Poprad už do konca tejto sezóny nebudem. Ostávam už v HK Poprad,” ozrejmil M. Jáchym, ktorý je podľa vlastných slov vyznávačom otvoreného, útočného hokeja.

“Mám rád technický hokej i tvrdú hru. Čaká nás teraz reprezentačná prestávka, verím, že nám pomôže. Na najbližší zápas sa musíme dobre pripraviť,” dodal na záver M. Jáchym.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.