Utorok, 19. január, 2021Meniny má Drahomíra, Mário

Popradčanky doma "utrpeli" víťazstvo

Sportnet|Publikované 15. okt 2006 o 22:00

Poprad - Až záverečná minúta rozhodla o víťazovi stretnutia medzi Popradom a Banskou Bystricou. Domáce dievčatá takmer po celý čas len doťahovali

tesný náskok súpera, aby v poslednej štvrtine strhli víťazstvo na svoju stranu. "Som veľmi rada, že sme vyhrali, lebo Bystrica je veľmi ťažký súper. Bol to môj premiérový zápas doma, snažila som sa a som rada, že mi dala trénerka možnosť a dôverovala mi. Zo začiatku som pociťovala dosť veľkú trému, ale tá postupne opadla," uviedla po zápase mladá rozohrávačka Popradu Simona Hamaliarová.

Po vyfaulovaní skúsenejšej Brezániovej dohrávala na poste jednotky zápas táto ešte len 18-ročná hráčka a svoju úlohu si na palubovke splnila. "Bola to veľká zodpovednosť, snažila som sa to nepokaziť a dotiahnuť to do konca," naznačila S. Hamaliarová, z ktorej ruky zhruba minútu pred koncom padla veľmi dôležitá trojka, ktorá znamenala štvorbodové vedenie domáceho družstva (61:57). Čo si v tom momente mladá rozohrávačka pomyslela? "Veľmi som nad tým nerozmýšľala, ale potešilo ma, že som to premenila," poznamenala S. Hamaliarová, ktorá verí, že naďalej bude dostávať príležitosť a že družstvo bude vyhrávať.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.