Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Poprad si zmeria sily s majstrom z Trenčína

FK Poprad. V NTC si zahrá proti AS Trenčín. (Autor: Richard Hudeček)
Richard Hudeček|Publikované 2. jún 2016 o 22:00

Funkcionárom FK Poprad sa podaril husársky kúsok. Domáci druholigový klub si zmeria sily v NTC s atraktívnym súperom.

Funkcionárom FK Poprad sa podaril husársky kúsok. Domáci druholigový klub si zmeria sily v NTC s mimoriadne atraktívnym súperom, aktuálnym slovenským šampiónom, AS Trenčín.

POPRAD. Zápas sa uskutoční v nedeľu 12. júna v rámci osláv 110 rokov futbalu v Poprade.

Úvodný výkop je naplánovaný na 18.15 hod. Bohatý program sa začne už od 13.30 hod. turnajom futbalových nádejí a prípraviek v NTC, na ktorý je vstup zdarma.

O 15.15 hod. v OC MAX Poprad sa fanúšikovia môžu tešiť na autogramiádu futbalistov AS Trenčín a FK Poprad.

O 16.30 hod. sa v NTC odohrá exhibičný zápas Old Boys FK Poprad (Chmura, Frank, Rataj, Šimšaj, Lopúch, Pazúr, Pitoňák, Kočiš, Kšenzakovič, Rigo, Dubec, Kavka, Biskup, Dvorožňák) proti slovenským internacionálom (Fišan, Kinder, Maixner, Glonek, Timko, Šimon, Tóth, Praženica, Faktor, Sovič, Janočko, Zvara, Semeník, Obšitník, Majoroš, Zelenský) pod vedením trénera Petráša.

Zahrá Gladiátor

Pred hlavným programom dňa bude o 17.45 hod. nasledovať koncert skupiny Gladiátor. V sprievodnom programe nebudú chýbať tanečné vystúpenia, súťaže divákov, ohňostroj, dobročinná zbierka hráčov FK Poprad, predstavenie futbalových nádejí.

Programom osláv bude divákov sprevádzať moderátor a športový komentátor Slávo Jurko.

„Jeden zo sprievodných programov podujatia bude aj predstavenie nového loga FK Poprad, nových dresov a vizuálu celého klubu. Je to reštart klubu do nasledujúcich rokov. Divákom predstavíme aj hymnu FK Poprad,“ prezradil prezident FK Poprad Roman Dvorčák.

Pre Popradčanov to bude zápas roka

Hoci nepôjde o súťažný zápas, pre hráčov FK Poprad bude konfrontácia s AS Trenčín súbojom roka.

„Veľmi sa na to tešíme, bude to oslava futbalu. Veď sa postavíme proti najlepšiemu mužstvu na Slovensku. Nastaví nám to jasné zrkadlo, ukáže, kde máme pridať,“ povedal tréner FK Poprad Pavol Mlynár. „Určite nepôjde o exhibíciu. Súpera chceme potrápiť,“ doplnil Dvorčák.

Autor: Richard Hudeček

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.