Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Polomčania chcú byť najlepší

Turnajový hetrick. Polomčania štartovali v letnej prestávke na troch turnajoch. Na všetkých potvrdili úlohu favorita a zvíťazili. (Autor: pp)
Sportnet|Publikované 7. aug 2014 o 22:00

Najpestrejšiu letnú prípravu mali futbalisti Gemerskej Polomy, ktorí sa zúčastnili troch turnajových podujatí.

Najpestrejšiu letnú prípravu mali futbalisti Gemerskej Polomy, ktorí sa zúčastnili troch turnajových podujatí a majú za sebou aj víťaznú generálku.

GEMERSKÁ POLOMA. Na konci sezóny 2013/2014 šiestoligisti príjemne prekvapili celý okres, keď svoju súťaž vyhrali. Nakoľko víťaz okresnej súťaže, Rudná, nepostúpil a došlo k reorganizácii, šiestoligový víťaz nemal možnosť postúpiť. To však Polomcov neodradilo a zodpovedne sa pripravili na novú sezónu. O príprave a pohyboch v klube sme sa pozhovárali s tým najpovolanejším, predsedom klubu a starostom obce Gemerská Poloma Jánom Chanasom.

Aká bola letná príprava?

„V krátkej príprave sme sa zamerali na turnajové podujatia a zúčastnili sme sa na troch. V domácom prostredí, v Rožňavskom Bystrom, ako i Honciach sme získali trofej najvyššiu a v generálke porazili mužstvo Štítnika. Samozrejme, okrem týchto podujatí sa poctivo absolvovali tréningové jednotky. Účasť nebola vždy uspokojivá, nakoľko sa čerpali zaslúžené dovolenky a chlapci sa venovali svojim rodinám.“

Aké sú pohyby v mužstve?

„Do kádra pribudne Roland Madarász z Rožňavy na ročné hosťovanie a z nášho dorastu zapracujeme do 'áčka' Martina Galatu. V štádiu vybavovania je aj príchod Filipa Tomášika z Rožňavy. Čo sa odchodov týka, do Rudnej mieri Roman Die. Do Nižnej Slanej odchádzajú Kašai, Debnárik, Olexa a Mihálik. Vybavuje sa odchod Petra Šimona do Rožňavského Bystrého. Pre krátkosť času tieto veci nadobudnú účinnosť v najbližších dňoch.“

Cieľ do jesene?

„Ciele do jesennej časti sú jednoznačné. Chceme byť najlepším mužstvom zo zástupcov okresu Rožňava.“


Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.