Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Policajti dve štvrtiny trápili majstra

Sportnet|Publikované 8. dec 2002 o 23:00

Súhrn víkendových výsledkov zápasov I. vodnopólovej ligy mužov: ATU Košice - NCHZ Nováky 2:20 (1:4, 1:5, 0:3, 0:8)Stretnutie malo jednoznačný

Súhrn víkendových výsledkov zápasov I. vodnopólovej ligy mužov:

ATU Košice - NCHZ Nováky 2:20 (1:4, 1:5, 0:3, 0:8)

Stretnutie malo jednoznačný priebeh. Nováčania v košickom bazéne dominovali a prakticky si schuti zatrénovali. Domáci sa nezmohli na žiaden odpor. Góly: Marcinaško, Palaščák - Szabo 4, A. Grman, Brúder po 3, Cipov, M. Grman, Kinčl, Charin po 2, Martanovič, Mravík, 50 divákov.

ŠKP Košice - KVP Komárno 10:4 (4:1, 2:1, 2:2, 2:0)

Košice počas celého stretnutia lepším družstvom. Mnohé šance domáci hráči nevyužili, mohli vyhrať i vyšším rozdielom. Strelecky sa blysli Grutka s Bačom. Góly: Grutka a T. Bačo po 3, Vidumanský, Fabíny, Palaščák,

Zareva - Martinský, Mišovič, Kádár, Hodek, 50 divákov.

ATU - Komárno 7:8 (2:1, 1:3, 2:4, 2:0)

Vo vyrovnanom zápase rozhodla o konečnom výsledku druhá a tretia sedemminútovka, v ktorej si hosťujúci tím vypracoval trojgólové vedenie. To si napriek zlepšenému výkonu domácich v záverečnej štvrtine udržal až do konca stretnutia. Najviac gólov: Z. Nagy 4, Henkrich 2 - Mišovič a Kádar po 3, 50 divákov.

ŠKP Košice - Nováky 4:9 (2:2, 1:1, 0:3, 1:3)

V prvej polovici zápasu sa hral v šlágri kola vyrovnaný

zápas. V tretej časti stretnutia však získal majster z Novák trojgólové vedenie a to do konca stretnutia ešte zvýraznil. Domáci ŠKP nevyužil rad presilových hier, keď len v záverečnej štvrtine hral v početnej výhode päťkrát. O konečnom osude stretnutia rozhodli najmä väčšie skúsenosti NChZ. Najviac gólov: Sakáč, Fabíny, Palaščák, Ligocký po 1 - Mravík 4, Ľ. Cipov 2, 150 divákov.

Slávia UK Bratislava - ŠK Topvar Topoľčany 6:4 (0:2, 4:0, 2:1, 0:1), góly: Giba 2, Brezina, P. Holas, Neuhaus, Kratochvíl - Valach, Michalides, Čulák, Dolný. Slávia UK - Kúpele Piešťany 3:2 (0:0, 1:1, 1:0, 1:1), góly: Giba, Neuhaus, Kratochvíl - Stančík, Donoval