Štvrtok, 4. marec, 2021Meniny má Kazimír

Pôjde A. Nagy do Trebišova?

Sportnet|Publikované 26. nov 2003 o 00:00

Streda nad Bodrogom - Hovorí sa, že doma nie je nikto prorokom a potvrdilo sa to aj v prípade futbalistu Attilu Nagya. Tento pracant zo stredu poľa

sa v lete tohto roku vrátil z treťoligového Energetiku Veľké Kapušany, kde podával spoľahlivé výkony, do rodnej Stredy nad Bodrogom, no v drese tohto piatoligistu veľmi nezažiaril. "Viem, že mnoho ľudí malo od môjho príchodu veľké očakávania a takisto i to, že poniektorí boli zo mňa sklamaní. Vysvetľujem si to najmä tým, že po treťom kole som si nepríjemne natiahol sval a prakticky až do konca jesene som nastupoval iba so sebazaprením," prezradil tento dvadsaťosemročný stredopoliar, ktorý sa v piatej lige pripísal na konto jediný gól do siete Veľkých Revíšť.

Čo sa týka budúcnosti Attilu Nagya, tá je zatiaľ vo hviezdach, no v súvislosti s jeho menom sa v kuloároch spomína Slavoj Trebišov. Hovorí sa, že na každom šprochu je pravdy trochu, a inak nie je ani v tomto prípade. "Tiež som o tom čosi počul, ale zatiaľ ma nikto s konkrétnou ponukou neoslovil. Od leta som naspäť kmeňovým hráčom Stredy nad Bodrogom a funkcionári mi sľúbili, že v prípade ponuky z vyššej súťaže mi nebudú robiť problémy. Okrem toho mám čosi rozrobené aj v Rakúsku, takže až najbližšia budúcnosť ukáže, kde v jarnej časti zakotvím," dodal Attila Nagy.

Súvisiace články