Sobota, 23. január, 2021Meniny má Miloš

Podtatranský futbalový zväz

Sportnet|Publikované 17. okt 2002 o 22:00

Úradná správa PFZ č. 12/2002-2003 zo dňa 16. októbra 2002 Disciplinárna komisia1. DK mení trest hráčovi FK Sp. Štiavnik Kusko Ivan na podmienečný

Úradná správa PFZ č. 12/2002-2003 zo dňa 16. októbra 2002

Disciplinárna komisia

1. DK mení trest hráčovi FK Sp. Štiavnik Kusko Ivan na podmienečný do 30. 11. 2002.

2. DK mení trest hráčovi FK Šuňava Dunaj Jozef na podmienečný do 30. 11. 2002.

3. DK trestá hráča FK Švábovce Kostyšák Michal na 1 stretnutie nepodmienečne.

4. DK trestá hráča FK Mengusovce Láska Vladimír na 1 stretnutie nepodmienečne. Poplatok 100 + 100.

5. DK trestá hráča FK Hôrka Ondruš Miroslav na 2 stretnutia nepodmienečne.

6. DK trestá hráča FK Sp. Štvrtok Bajtoš Peter zastavením činnosti na 1 stretnutie nepodmienečne za 4 ŽK.

7. DK trestá hráča FK Sp. Štvrtok Neuwirth Štefan na 3 stretnutia nepodmienečne.

8. DK zastavuje činnosť hráčovi FK Jánovce Slobodník Tibor na 1 stretnutie nepodmienečne za 4 ŽK. Poplatok 100 + 100.

9. DK trestá hráča FK Kravany Lukáš Palguta na 1 stretnutie nepodmienečne.

10. DK predvoláva na svoje zasadnutie dňa 23. 10. 2002 o 15.30 hod. rozhodcov p. Šoltýsa Milana, p. Ing. Matoša Dušana, delegáta p. Barana Mariána, vedúceho mužstva dorastu Kravan, p. Zmoka Pavla, kapitána Šprencela Štefana. DK pozastavuje činnosť hráčovi Kravan (dorast) Tomajka Michal do vyriešenia prípadu.

11. DK predvoláva na svoje zasadnutie dňa 23. 10. 2002 o 15.00 hod. rozhodcu p. Bernáta.

12. DK trestá hráča FK Vernár Šifra Roman na 3 stretnutia nepodmienečne s prerušením do jarnej časti súťažného ročníka.

13. DK trestá hráča FK Vernár Šifra Pavol na 3 stretnutia nepodmienečne s prerušením do jarnej časti súťažného ročníka.

14. DK upozorňuje FK Mlynicu, FK Sp. Hanušovce, FK Bijacovce, FK Dúbrava, FK Dravce, FK L. Teplička, FK Reľov, FK Výborná a rozhodcu Bernáta na vysporiadanie finančných náležitostí voči PFZ. V prípade neuhradenia do 22. 10. 2002 bude uvedeným zastavením činnosť nepodmienečne.

15. DK trestá FK Toporec finančnou pokutou 200 SK za neúčasť na zasadnutí ŠTK.

Športovo-technická komisia

1. ŠTK nariaďuje odohrať futbalové stretnutie II. triedy 10. kolo Gánovce - Šuňava dňa 10. 11. 2002 o 13.30 hod. v Gánovciach.

2. ŠTK súhlasí s odohraním stretnutia dorastu - 10. kolo Stráže - Sp. Štiavnik dňa 13. 10. 2002 v Sp. Štiavniku. V odvete sa stretnutie odohrá v Strážach.

3. ŠTK súhlasí s odohraním stretnutia žiakov skupina B Stráže - Matejovce dňa 19. 10. 2002 o 13.30 hod. na ihrisku v Strážach.

Komisia rozhodcov oznamuje záujemcom o rozhodovanie futbalu, že školenie rozhodcov sa uskutoční 9. - 10. novembra 2002 v Tatranskej Lomnici. Záujemcovia sa môžu prihlásiť na PFZ, Komenského 16, Poprad alebo na t. č.: 052/7728203.

Správa komisie rozhodcov č. 12/2002/2003

I. tr. dospelých, 12. kolo, 27. 10. 2002 o 14.00 hod.: Jánovce - Mlynica (Marton, Pichoňský M., Marhevka, Krajňak), Sp. Teplica - Sp. Bystré (o 11.00 hod., Vagner, Žabka, Bukovina, Uhlár Š.), Lučivna - Huncovce (Jankura, Pramuk, Vagner, Stančák), Straže - Sp. Štvrtok (Gandžala, Novák, Bernát, Šebest), Kravany - Hôrka (Pichoňský Š., Michna, Šoltýs J., Mišanko), V. Slavkov - Sp. Belá (Matoš, Klimčik, Šoltýs M., VsFZ), Ľubica - Mlynčeky (Melničuk, Spielmann, Šimko, Šurek).

II. tr. dospelých, 12. kolo, 27. 10. 2002 o 14.00 hod.: Sl. Ves - Poprad B (Červeň, Barčák), Žákovce - T. Lomnica (Koč, Gaduš, Baran), Bijacovce - Jablonov (Chovančík, Žiga), Toporec - V. Lomnica (Skladan, Mindaš), Bušovce - Lendák (Žabka, Roth), Gánovce - Kurimany (Skybjak, Bednarčik), Šuňava - Batizovce (Lešundák, Bukovina, Uhlar).

I. tr. dorast, 10. kolo, 13. 10. 2002 o 11.45 hod.: Jánovce - Kravany (Marhevka, Pichoňský M., Krajňak), Mlynčeky - Vrbov (Šimko, Spielmann), L. Teplička - Šuňava (Bednár), Straže - Štrba (Novák, Bernát, Šebest), Huncovce - Hôrka (Šoltýs M., Klimčík), Švabovce - Batizovce (Poracký R.).

Podtatranské majstrovstvo žiakov, 7. kolo, 12. 10. 2002 o 13.30 hod., sk. A: Švabovce - Mengusovce (Šoltýs M.), Kurimany - Gánovce (Vagner), Kravany - Štrba (Pichoňský M.), Jánovce - L. Teplička (Gaduš).

Zmeny na 20. 10. 2002

I. tr. dospelí: Mlynčeky - V. Slavkov (HR Žiga), Ľubica - Jánovce (AR1 Zacher), Sp. Belá - Kravany (AR1 Melicherčík), Hôrka - Stráže (AR1 Gaduš - dorast HR DZ Krajňák), Sp. Bystré - Mlynica (HR Šoltýs M., AR1 Oravec).

II. tr.: Batizovce - Gánovce (HR Chovančík, AR1 Marton), V. Lomnica - Bijacovce (AF1 Kolek), Lendak - Toporec (HR Matoš, AF1 Bednár), Jablonov - Žakovce (HR Skybjak).

III. tr. A: Švábovce - Hozelec (HR Spielmann, AR1 Novák).

III. tr. B: Osturňa - T. Kotlina (HR Marhefka), Franková - Sp. Hanušovce (HR Lešundák).

Žiaci: L. Teplička - Kravany (HR Bukovina).

Výsledky:

II. trieda dospelých, 10. kolo, 13. 10. 2002: Slov. Ves - T. Lomnica 4:1, Poprad B - Jablonov 5:1, Žákovce - V. Lomnica 2:1, Bijacovce - Lendák 3:1, Toporec - Kurimany 10:0, Bušovce - Batizovce 1:4, Gánovce - Šuňava nehrali.

1. Žákovce1081136:1625

2. Toporec1080238:1124

3. V. Lomnica1072120:723

4. Poprad B1062230:1420

5. Batizovce1061326:1319

6. Lendák2052318:1817

7. Bušovce1042422:1914

8. Slov. Ves2040624:2012

9. Bijacovce1032517:2511

10. Jablonov1030713:289

11. Tat. Lomnica1030712:279

12. Gánovce920720:336

13. Kurimany1020812:436

14. Šuňava912611:255

III. trieda dospelých, skupina A, 10. kolo, 13. 10. 2002: Mengusovce - Vikartovce 2:9, Gr. Petrovce - Dravce 0:0, L. Teplička - Dúbrava 2:2, N. Repaše - Švábovce 2:4, Hozelec - Vernár 3:0, Vlkovce - Sp. Štiavnik 7:1, Dravce - Vikartovce 0:3 kont. oprava 9. kola.

1. Hozelec1073030:1224

2. L. Teplička1072126:1223

3. Vernár1070329:1421

4. Vikartovce1062234:1620

5. Vlkovce1062232:2220

6. Švábovce1061324:1119

7. Sp. Štiavnik1023510:319

8. Dúbrava1022625:268

9. Gr. Petrovce1022617:288

10. Repaše-Torysky1021718:307

11. Mengusovce1020817:456

12. Dravce1012714:295

Skupina B, 10. kolo, 13. 10. 2002: Výborná - Franková 2:2, Sp. Hanušovce - Osturňa 2:2, T. Kotlina - Reľov 4:2, Č. Kláštor - Ždiar 2:2, Rakúsy - Podhorany 3:0.

1. Rakúsy981037:825

2. Výborná1062234:1520

3. Ždiar953131:1218

4. St. Lesná952227:1017

5. Podhorany941412:1713

6. Tat. Kotlina940523:3412

7. Č. Kláštor922510:228

8. Osturňa92258:338

9. Sp. Hanušovce921619:247

10. Franková913515:236

11. Reľov913516:346

I. trieda dorast, 10. kolo, 13. 10. 2002: Jánovce - Vrbov 2:2, Kravany - Šuňava 0:0, Mlynčeky - Štrba 4:2, L. Teplička - Hôrka 2:1, Stráže - Sp. Štiavnik 1:1, Huncovce - Batizovce 10:0.

1. Stráže981054:925

2. Hôrka1071239:1422

3. Huncovce971132:922

4. Sp. Štiavnik1052319:2117

5. Šuňava951319:1316

6. L. Teplička951323:2016

7. Mlynčeky941425:1813

8. Štrba941424:1913

9. Jánovce922514:308

10. Batizovce1021716:517

11. Vrbov913516:316

12. Švábovce912620:325

13. Kravany901810:441

Majstrovstvá žiakov, skupina A, 7. kolo, 12. 10. 2002: Vys. Tatry - Gánovce 1:7, Švábovce - Štrba 0:1, Kurimany - L. Teplička 1:5, Kravany - Jánovce 2:1.

1. L. Teplička650138:615

2. Štrba641123:1213

3. Gánovce640219:512

4. Švábovce631216:1010

5. Mengusovce63128:1310

6. Kravany630314:139

7. Kurimany61238:135

8. Vys. Tatry71068:573

9. Jánovce70164:121

Skupina B, 7. kolo, 12. 10. 2002: Huncovce - Hôrka 6:2, Stráže - Matejovce nehrali, Vlkovce - PP Veľká 9:1, St. Lesná - Žákovce 3:1.

1. Matejovce541020:413

2. Stráže641114:313

3. Huncovce734024:1513

4. Vlkovce732223:1711

5. St. Lesná621312:147

6. PP Veľká421113:167

7. Hôrka701613:291

8. Žákovce60155:261

Skupina C, 7. kolo, 12. 10. 2002: Toporec - Kežmarok 0:19, Mlynčeky - Lendák B 10:0, Výborná - Sp. St. Ves 15:0.

1. Kežmarok650158:415

2. Sp. Belá640225:1512

3. Mlynčeky640219:1012

4. Výborná631232:2610

5. Lendák B63039:209

6. Sp. St. Ves61056:363

7. Toporec60155:431

(kér)

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.