Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Podtatranskí futbaloví mládežníci vo výsledkoch

Sportnet|Publikované 27. sep 2002 o 22:00

III. liga starší dorast, 9. kolo: Junošport Stará Ľubovňa - V. Kapušany 10:1 (5:1), góly domácich: Ľ. Zima a Filip po 3, Abrahamovský 2, Novák,

Foľvarský. Domáci mládežníci mali od začiatku merania síl réžiu hry pevne pod kontrolou. Kvalitným a zodpovedným výkonom sa presadili najmä v koncovke, pričom svojho protivníka zo Zemplína odprevadili domov s výpraskom. 1. PFC Poprad - Košická Nová Ves 5:1 (1:1), góly PFC: Jakubčák 3, Kšenzakovič 2. Súper z košickej kotliny držal s hostiteľmi krok iba do prestávky. Po zmene strán domáci mladíci spresnili hru, pridali na dôraze, najmä v ofenzívnej činnosti, čo sa odzrkadlilo taktiež aj na gólovom náskoku a celkovom víťazstve. III. liga mladší dorast, 9. kolo: Junošport St. Ľubovňa - V. Kapušany 7:1 (4:1), góly domácich: Šipoš 2, Sopko, Rich. Zima, Bondra, Petrus, Selep (z 11 m). Domáce futbalové talenty už v prvej časti stretnutia naštartovali svoj gólostroj a rozhodli o svojom skalpe. Po zmene strán pokračovali naďalej hostitelia v aktivite a streleckú šťavu prikrášlili poltuctovým rozdielom, ktorý bol vzhľadom na priebeh plne zaslúžený. 1. PFC Poprad - Koš. N. Ves 3:1 (0:1), góly PFC: Diabelko 2, Holub. Duel rozdielnych dvoch polčasov priniesol zaujímavý zápas. Lepšie začali hostia, ktorí občas nebezpečne podkurovali do obranných radov hostiteľov. Útočné úsilie im predsa len prinieslo ovocie v podobe vedúceho gólu. Po obrátke domáci prepli na vyšší rýchlostný stupeň a postupne prišli aj góly po rýchlych brejkoch do defenzívnej činnosti Košičanov. Víťazstvo domácich mládežníkov je vzhľadom na zlepšený výkon v druhom polčase zaslúžené. Dorast - IV. liga skupina F: Spišská Teplica - Mladosť Poprad 6:2 (4:0), góly hostí: Josko 2. Starší žiaci - I. liga, 9. kolo: Michalovce - Mladosť Poprad 2:0 (1:0), Lokomotíva Košice - 1. PFC Poprad 2:0 (0:0). II. liga sever, 7. kolo: Ličartovce - Junošport St. Ľubovňa 0:5 (0:2), góly: Čarnota a Dopirák po 2, Hojstrič, Kežmarok - Svit 3:2 (3:2), góly: Bednár, Štajgaf, Zacher - Šoltés, Zeman. Mladší žiaci - I. liga, 9. kolo: Michalovce - Mladosť Poprad 3:0 (2:0), Lokomotíva Košice - 1. PFC Poprad 0:4 (0:3), góly: Bizub, Monka, Furman, Frič. II. liga sever, 7. kolo: Ličartovce - Junošport St. Ľubovňa 0:9 (0:4), góly: Karaš a Stach po 2, Drobňák, Turek, Michal Pyda, Vandžura, J. Dziak, Kežmarok - Svit 10:0 (6:0), góly: Fejerčák, Budzák a Barčák po 2, Betka, Pokrivčák, Majer, Glevaňák. Žiaci - III. liga skupina D: Junošport St. Ľubovňa B - Hranovnica 3:1 (1:0), góly domácich: Michal Pyda, Selep, Kačmarčík, Junošport St. Ľubovňa C - Sp. Teplica 0:7 (0:4), Poprad-Veľká - Lendak 11:0 (9:0), góly: Kuna 4, Karkoška, Alžbetkin a Brija po 2, Valluš, Podolínec - Sp. Bystré 5:0 (3:0), góly: Labis 3, Tomeček, Čonka.