Pondelok, 18. októbra, 2021Meniny má Lukáš

Podľa trénerky Braunovej majú Šalianky šancu už na palubovke Lubinu

TASR|3. jan 2003 o 11:50

Bratislava 3. januára (TASR) - Hádzanárky slovenského majstra Slovana Duslo Šaľa sa v nedeľu 5. januára o 17.OO predstavia na palubovke poľského Dominet ...

Bratislava 3. januára (TASR) - Hádzanárky slovenského majstra Slovana Duslo Šaľa sa v nedeľu 5. januára o 17.OO predstavia na palubovke poľského Dominet Zaglebie Lubin, kde odohrajú úvodný zápas 3. kola Pohára EHF.

Chemičky, ktorým bude s určitosťou chýbať krídelníčka zranená Monika Flašková, sa na 470 km dlhú cestu vydajú autobusom v sobotu ráno. Večer o 18.00 ako aj v doobeda deň zápasu majú na pláne ľahší tréning. Pred duelom je trénerka Šale Darina Braunová naladená optimisticky. "Podľa posledných ligových výsledkov nie je náš super v mimoriadnej forme. V poslednom decembrovom kole prehrali s deviatym KS Gdansk desaťgólovovým rozdielom a tabuľke im patrí piate miesto. Myslím, že máme na to, aby sme si už v prvom zápase vytvorili dobrú pozíciu pred odvetou," uviedla pred odchodom trénerka D. Braunová a k absencii dlhoročnej opory Flaškovej dodala: "Monika má problémy s ramenom, ktoré sa pravdepodobne budú riešiť chirurgickým zákrokom."

Zápas povedie ukrajinská dvojica arbitrov Shal, Konoplastij. Odveta je na programe na budúci víkend v sobotu 11. januára o 16.30.

Súvisiace články