Nedeľa, 24. január, 2021Meniny má Timotej

Podľa trénera Mareša úvodný reprezentačný zraz splnil svoj cieľ

TASR|Publikované 18. sep 2002 o 11:37

Bratislava 19. septembra (TASR) - Slovenský reprezentačný výber hádzanárok ukončil stredajším tréningom v bratislavskom Dome športu trojdňový zraz, ...

Bratislava 19. septembra (TASR) - Slovenský reprezentačný výber hádzanárok ukončil stredajším tréningom v bratislavskom Dome športu trojdňový zraz, prvý pod vedením českého trénera Vojtěcha Mareša. Tréningy absolvovalo oproti pôvodnej nominácii 17 hráčok z domácej WHIL a 1. slovenskej ligy, keďže pre zdravotné problémy sa ospravedlnila štvorica Kormanová (víroza) Tobiašová, Halásová a Juračková (zranenia).

"Hlavným cieľom tohto krátkeho sústredenia bolo vzájomne sa spoznať a následne sa zaoberať konštrukciou defenzívy i ofenzíva a prechodu do protiútokov. V tomto smere zraz splnil svoj cieľ," uviedol nový slovenský kormidelník, ktorého zverenky čaká generálka pred kvalifikáciou na ME na turnaji v Holandsku (20.-27.októbra), kde sa postupne Slovensko posilnené aj o legionárky stretne okrem domáceho výberu aj s Rumunskom, Bieloruskom, Chorvátskom a Českom.

Autor: TASR

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.