Nedeľa, 13. júna, 2021Meniny má Anton

Podľa Murraya mal hrať na All-Star aj Višňovský

Sportnet|27. jan 2004 o 00:00

LOS ANGELES - Slovenský hokejový obranca v službách tímu NHL Los Angeles Kings Ľubomír Višňovský sa po menších zdravotných problémoch opäť dostáva do dobrej formy. Dvadsaťsedemročný bek z Topoľčian strávil na ľade pri sobotňajšom víťazstve nad Anaheimom

(4:2) viac ako 30 minút (30:11) a darí sa mu aj v ofenzíve, keď v posledných troch zápasoch zaznamenal dve asistencie. Kings cez víkend poslali na farmu do Manchestru Tima Gleasona a v tíme tak zostala iba šestica obrancov.

„Je to risk, lebo keby sa niekto zranil na rozkorčuľovaní pred zápasom, tak ho nemáme ako nahradiť. Trochu si zahrávame s ohňom, ale sme si toho vedomí," povedal tréner kráľov Andy Murray. Na 54. ročníku prestížnej exhibície NHL All-Star Game 8. februára na ľade tímu Minnesota Wild v St. Paul bude mať zastúpenie aj Los Angeles, keď tím Západnej konferencie posilní v defenzíve švédsky obranca a kapitán Kings Mattias Norström.

Murray si myslí, že spolu s Norströmom mal do Minnesoty cestovať aj Višňovský. „Veľa dobrých hráčov sa nedostalo do konečného výberu pre All-Star Game a Ľubo je jedným z nich," dodal Andy Murray. (sita)

Súvisiace články