Nedeľa, 20. júna, 2021Meniny má Valéria

Podľa Markova môžu Bulhari dosiahnuť štvrťfinále

SITA|16. jún 2004 o 10:30

POVOA DE VARZIM 16. júna (SITA) - Tréner bulharskej futbalovej reprezetácie Plamen Markov si myslí, že jeho zverenci stále majú šancu na štvrťfinále ME. Podľa Markova však musia balkánski futbalisti predviesť ...

POVOA DE VARZIM 16. júna (SITA) - Tréner bulharskej futbalovej reprezetácie Plamen Markov si myslí, že jeho zverenci stále majú šancu na štvrťfinále ME. Podľa Markova však musia balkánski futbalisti predviesť v celom zápase výkon z prvého polčasu duelu so Švédskom, ktorý napokon prehrali vysoko 0:5. "V prvom polčase sme hrali veľmi dobre, ale položili nás dva rýchle góly Larssona po zmene strán. Ak by sa nám to podarilo zopakovať v celom zápase, máme šancu na úspech," povedal Markov. Bulhari sa v piatok stretnú s Dánskom.