Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Podľa Hilla sa Schumacher nikdy nevzdáva

Sportnet|Publikované 11. okt 2006 o 22:00

Bývalý majster sveta Formuly 1 Brit Damon Hill si myslí, že Nemec Michael Schumacher napriek protichodným vyjadreniam ešte neodpísal svoje šance na

zisk ôsmeho titulu v kariére.

"Michael síce hovorí, že nemyslí na titul, no to sú len reči. Nikdy sa nevzdáva," povedal Hill pre BBC. "Toho chlapíka nesmiete nikdy odpisovať," charakterizuje Hill svojho bývalého protivníka. "Schumacher bude na štarte posledných pretekov myslieť iba na jedinú vec: Ako môžem vyhrať a Alonso nesmie získať ani bod? Takto vidí veci on. Inak by sa nevolal Michael Schumacher," dodal.

Majster sveta z roku 1996 radí pilotovi Renaultu Španielovi Fernandovi Alonsovi, aby bol v strehu až do poslednej sekundy posledných pretekov sezóny - Veľkej ceny Brazílie. Aj šéfinžinier Renaultu Pat Symonds sa domnieva, že pilot Ferrari chce Alonsa svojimi vyjadreniami ukolísať. "Jeho šance klesli, no titul môže stále získať. Michael nastúpi do pretekov tak tvrdo, ako vždy predtým," povedal Symonds, ktorý s Nemcom oslavoval v rokoch 1994 a 1995 dva majstrovské tituly v Benettone.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.