Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Podľa divákom najlepším Michalovčanom Belán

Sportnet|Publikované 13. nov 2005 o 23:00

Michalovce - Zaujímavým spôsobom sa s jesennou časťou rozlúčili v Michalovciach. Druholigový futbalový klub ŠK Zemplín Michalovce v spolupráci s

našim denníkom KORZÁR vyhlásili Anketu o najlepších hráčov ŠK Zemplín. Zapojiť sa do nej mohol každý, kto vyplnil kupón vložený v našom denníku, alebo si pred nedeľňajším stretnutím proti Nitre B zakúpil spravodaj ŠK Zemplín. Aj v ňom našiel priložený kupón, ktorý stačilo vyplniť a v nedeľu pred stretnutím vhodiť do hlasovacej urny v priestoroch pred hlavným vchodom futbalového štadióna v Michalovciach.

Víťazom diváckeho hlasovania sa suverénne s náskokom 182 bodov stal kapitán mužstva Norbert Belán, ktorý je všeobecne považovaný za najobľúbenejšieho hráča v michalovskom kádri. Fanúšikovia dokonca zavše jeho meno skandujú, aj keď trebárs sedí potrestaný na tribúne. Samotný Noro pri preberaní ceny uštipačne priznal, že ešte viac by ho potešilo, keby bol aj najobľúbenejším medzi fanúšičkami, no vzápätí už vážne povedal: "Úspech v tejto ankete ma samozrejme teší. Každý hráč má radosť z toho, keď sa jeho výkony divákom páčia. Touto cestou im chcem poďakovať za priazeň. A či som čakal víťazstvo? To nie, ale na účasť v prvej trojke som si trúfal," úprimne konštatoval brankár Michaloviec, ktorý, paradoxne, v stretnutí, po ktorom prebral cenu pre najlepšieho hráča jesennej časti, nepôsobil práve najistejším dojmom. "Súhlasím, že to dnes nebolo z mojej strany ono. Každý má nárok na slabšiu chvíľku, ani ja som sa nevyhol niektorým zaváhaniam, ale hlavne, že sme vyhrali," doplnil.

Na názor sme sa opýtali aj trénera domácich Radoslava Kačalu, ktorého mienka korešpondovala s výsledkami diváckej ankety. "Hoci to bola subjektívna súťaž, myslím si, že naši priaznivci sa k nej postavili objektívne. Bolo to zaujímavé spestrenie, ktoré v budúcnosti určite všetci radi privítame," dodal R. Kačala.

Pätica najlepších

Na hlasovacích lístkoch mali diváci uviesť mená troch najlepších michalovských hráčov, pričom prvý získal tri body, druhý dva a tretí jeden.

1. N. Belán509 bodov

2. J. Šafranko327 bodov

3. Ľ. Horochonič109 bodov

4. A. Jevľanov102 bodov

5. B. Bajza83 bodov

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.