Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Podhradie napravilo zaváhanie

Sportnet|Publikované 18. sep 2007 o 22:00

Povinným víťazstvom si upevnili miesto v strede tabuľkyKRÁSNOHORSKÉ PODHRADIE. Po prehre s Margecanmi privítali ostatnú sobotu futbalisti Krh.

Povinným víťazstvom si upevnili miesto v strede tabuľky

KRÁSNOHORSKÉ PODHRADIE. Po prehre s Margecanmi privítali ostatnú sobotu futbalisti Krh. Podhradia posledné Athletico Košice. Celý zápas bol podľa očakávania v réžii domácich, ktorí aj hladko zvíťazili. Napriek tomu nebol tréner Ladislav Deméň s povinným víťazstvom až taký spokojný. "Vedeli sme, že Athletico ešte nemá na túto súťaž. Zápas sme však vzali trochu ľahkovážne. Mohli sme vyhrať aj oveľa vyššie, už v prvom polčase sme okrem gólov ďalšie tri čisté šance zahodili," povedal tréner L. Deméň. Hráči podľa neho hrali trochu ležérne. "Nebolo to ono z našej strany. Súper bol slabý, lenže práve preto som ich upozorňoval, že aj v takýchto zápasoch musia ukázať dobrý výkon. Nehovorím, že nehrali dobre, ale od toho vieme hrať aj lepšie," pokračoval L. Deméň.

Spokojný však určite mohol byť s množstvom hráčov, ktorých mal k dispozícii. "Ozaj klobúk dole, boli sme sedemnásti a prakticky som mal ťažkú pozíciu vybrať to najlepšie," uviedol tréner Krh. Podhradia. Z hráčov ho asi najviac potešil výkonom Florián Kovács. "Je to mladý chlapec, ktorý nastúpil v druhom polčase a predviedol vcelku vynikajúci výkon, dal gól a aj hrou bol jedným z najlepších v útoku," uzavrel L. Deméň.

ŠTATISTIKA

Krh. Podhradie Athletico Košice 5:0 (3:0)

Góly: Filcsák 2, E. Vágner, Kovács, Hojda (vlastný), ŽK: Harhovský, Jurini Dancák, Knap, Kečkeš, R: Štefanič, D: 180, KRH. PODHRADIE: Szabó Jurini, Deméň, E. Vágner, Erdofalvi, O. Vágner, Kún, Filcsák, Lázar, Piater, Harhovský, striedali Mišura, Kovács, Siladi

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.