Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Pod Vihorlat zavítajú bratislavskí policajti

Sportnet|Publikované 6. nov 2002 o 23:00

Humenné - Program 5. kola extraligy volejbalistov skompletizuje dnešný zápas Chemes Humenné - VKP Bratislava, ktorý sa začne v telocvični humenského

gymnázia o 18. hodine.

Obaja dnešní súperi majú doposiaľ v prebiehajúcej sezóne pozitívnu zápasovú bilanciu. VKP patrí druhá priečka tabuľky za suverénnym Púchovom, s ktorým prehrali svoj doposiaľ jediný zápas (tento fakt mohol zmeniť včerajší večerný zápas policajtov v Prešove, o ktorom píšeme na inom mieste dnešného vydania). Žiaľ, aj ich suverenita v našej lige je len relatívnym odrazom kvality, o čom sa Bratislavčania presvedčili v sobotňajšom domácom dueli európskeho Pohára CEV s rumunským Neamtom, ktorému doma podľahli 1:3. Navyše, prišli o zraneného Pěluchu, ktorý dnes určite nebude hrať. Zaujímavým počinom však môže byť návrat libera Mariana Mosorjaka, ktorý svojho času pod Vihorlatom pôsobil.

Domáci tiež nenastúpia v kompletnej zostave, chýbať im bude Pavol Zbur, ktorý podstúpil minulý týždeň operáciu kolena. Aj bez neho však dokázal Chemes v piatok minulý týždeň poraziť Zvolen 3:1. Zaujímavosťou je fakt, že v drese Humenčanov hráva v tejto sezóne aj Martin Nemec, ktorý je pod Vihorlatom na hosťovaní práve z VKP.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.