Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Pod Dubňom koncert domácich

Sportnet|Publikované 20. okt 2002 o 22:00

MŠK Žilina - ZTS Dubnica 4:1 (2:1)Žilina - Žilinčania Dubnicu doslova rozstrieľali. Úvod zápasu sa však nevyvíjal podľa ich predstáv. Už v 8.

MŠK Žilina - ZTS Dubnica 4:1 (2:1)

Žilina - Žilinčania Dubnicu doslova rozstrieľali. Úvod zápasu sa však nevyvíjal podľa ich predstáv. Už v 8. minúte Bellák pohodlne po dvoch chybách v žilinskej obrane prekonal Trabalíka. To už si uzimení diváci možno začali myslieť, že pod Dubňom skončil futbal. Domáci však zapli a hostí pritlačili k ich bránke. Zábavníkova hlavička ešte neskončila v sieti, ale Mintálova strela v 24. minúte si už cestu za Kováčov chrbát našla. Potom nasledovala séria 5 tutoviek Žiliny, no bez gólového efektu. Až v nadstavenom čase prvého polčasu Varadin dostal domácich do vedenia. Žlto-zelení v druhom polčase hosťom prakticky nič nedovolili. V 72. minúte navyše opäť Varadin zvýšil na 3:1 a o 4 minúty na to Mintál tiež druhým gólom uzavrel skóre. Obaja tréneri sa po zápase zhodli, že domáci mohli pokojne vyhrať aj s dvojciferným číslom na svojom konte.

Góly: 24., 76. Mintál, 45., 72. Varadin - 8. Bellák. Pred 3682 divákmi rozhodoval: Stredák, ŽK: Labant - Mráz, P. Šupka, MŠK: Trabalík - Zábavník, Labant, Kľago, Staš Barčík (85. Bažík), Mintál, Sninský, M. Ďurica Rusnák (80. Kosmeľ), Varadin (83. T. Ďurica). ZTS: Kováč Homér (12. Zimen, 71. Sokol), Hanek, P. Šupka, Mráz - A. Šupka, Dovičovič, Ševela, Kiška - Straka, Bellák.

(TASR)

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.