Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Po stretnutí prišli na rad päste i kopance?

Sportnet|Publikované 7. okt 2008 o 22:00

Stakčínsky obranca tvrdí, že bol fyzicky napadnutý, tajomník Breznice argumentuje, že k žiadnej potýčke nedošlo. Rozhodca nič nevidel.ZEMPLÍN.

Stakčínsky obranca tvrdí, že bol fyzicky napadnutý, tajomník Breznice argumentuje, že k žiadnej potýčke nedošlo. Rozhodca nič nevidel.

ZEMPLÍN. Humenská trojica štvrtoligistov zažila rušný víkend. Snina ako líder stratila prvé body, Jasenov ako posledný celok vysoko vyhral. Stakčín cestoval do Breznice a sériu troch víťazstiev najtesnejšia prehra 0:1 prerušila. Nervozity bolo až-až a podľa stakčínskych informácií došlo k inzultácii hráča hostí.

Verzia Stakčína

Hostia podali po stretnutí práve kvôli incidentu, ktorý sa udial na chodbe budovy štadióna námietku, terčom napadnutia mal byť skúsený harcovník Jozef Maliňák. "Stretnutie sa nieslo v nervóznej atmosfére, udiali sa viaceré zákerné fauly, ktoré rozhodca netrestal, prišli aj hráčske roztržky. Nakoniec sa však dohralo a ja som medzi prvými odchádzal z hracej plochy do chodby smerom k našej šatni. Prešiel som dverami, stála tam osoba oblečená v "civile", teda žiadny hráč. Chlap ma chytil ma za krk a začal biť. Bránil som sa, začala sa naťahovačka, do ktorej sa zapojil ešte jeden mne neznámy človek a inkasoval som úder do tváre päsťou. Z klbka som sa nakoniec vymotal, pričom do stehenného svalu som inkasoval ešte dva kopance. Len zo slov spoluhráčov viem, že kopance som utŕžil od domáceho trénera a do potýčky sa zaplietol aj pán Brendza. Všetko sme uviedli do zápisu o stretnutí, reakcia rozhodcu bola taká, že nič nevidel...," podotkol obranca OFK Agrifop Stakčín.

Verzia Breznice

Je len logické, že v takomto prípade sme oslovili aj druhú stranu, zástupcu domáceho celku TJ Družstevník Breznica. "Zápas bol nervózny, hráči po sebe často pokrikovali. Rozhodca pokojne mohol vylúčiť na oboch stranách aj po troch hráčov. Žiadny incident sa na chodbe neodohral, nechápem, prečo bola situácia na trávniku taká nervózna. Funkcionári Breznice i Stakčína majú už dlhodobo nadštandardné vzťahy, horšie je to medzi hráčmi, no neviem prečo. Verím, že k podobným dramatickým zápasom už nedôjde," vyjadril prianie Slavomír Brendza, ktorý svoju účasť zo strany hostí k spomínanej potýčke rezolútne vyvrátil. "Z hracej plochy som odchádzal v spoločnosti delegáta stretnutia a rozhodcov," dodal starosta obce.

Názor rozhodcu

Spomínané stretnutie rozhodcovsky viedol Marián Krivjančin a slovo sme dali aj jemu. "S blížiacim sa záverom som stále viac myslel na to, aby sa nič vážne nestalo. Aj preto som sa po záverečnom hvizde hneď ponáhľal k miestu odchodu do budovy a domácich hráčov som dnu nepustil. Najskôr vchádzali hostia, až keď som si bol istý, že všetci sú už dnu, šli aj domáci. Vtedy mi bolo oznámené, že hráč hostí Maliňák bol napadnutý, žiadny incident ani cudzích ľudí som nevidel," dodal arbiter stretnutia.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.