Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

Po presvedčivom víťazstve nad V. Slavkovom sa Spišský Štvrtok drží na prvom mieste

Sportnet|Publikované 1. okt 2003 o 22:00

Spišská Nová Ves - V prvej triede Podtatranskej oblasti púta pozornosť boj troch mužstiev o prvú priečku. Do ôsmeho kola si pozíciu lídra vystriedali

štyri mužstvá - Stráže, Sp. Bystré, Sp. Teplica a Sp. Štvrtok. Posledne menovaný je na čele dve kolá.

Z vedúcej trojky bez prehry pokračuje Sp. Teplica, ktorá dokázala uhrať nerozhodný výsledok v Sp. Bystrom a v Sp. Štvrtku. Nerozhodne hrala doma so Strážami. Druhé Spišské Bystré prehralo v Sp. Belej, nerozhodne hralo v Lučivnej a doma so Sp. Teplicou. Vedúci Spišský Štvrtok prehral v Hôrke, doma len remizoval so Sp. Teplicou. V nedeľu čaká Štvrtčanov stretnutie v Sp. Belej, Sp. Teplica hrá doma so Žakarovcami a s Sp. Bystré s Toporcom.

Výsledok, I. trieda, dospelí - 8. kolo: Spišský Štvrtok - V. Slavkov 3:0 (1:0), domáci mali hru pevne v rukách po celý zápas. Hostia sa snažili pozorne brániť a mali nebezpečné protiútoky, pri ktorých vynikol domáci brankár. S pribúdajúcimi gólmi snaha hostí celkom upadla a v pohode stretnutie dotiahli do víťazného konca. Úvodný gól zaznamenal v 35. minúte Jaroslav Slanina, v 70. minúte na 2:0 zvýšil Jozef Slanina a skóre rušného a dobrého stretnutia uzavrel v 88. minúte Steiner. SP. ŠTVRTOK: Gavalier - P. Bajtoš, Ľ. Bajtoš, Kubus - Toporcer, Lačný, Biskup, Javorský, Jaroslav Slanina - Jurčo, Zavada, striedali: Jozef Slanina, Steiner.

14. V. Slavkov81169:194

Ostatné výsledky: Kravany - Sp. Bystré 2:3 (1:1). Toporec - Sp. Belá 3:4 (2:2). Stráže - Lučivná 1:1 (0:0). Huncovce - Sp. Teplica 1:1 (0:0). Žákovce - Mlynčeky 4:3 (1:2). Hôrka - Jánovce 1:0 (0:0).

Výsledky, II. trieda, dospelí - 8. kolo: Slov. Ves - V. Lomnica 1:5. Lendak - Šuňava 2:1. T. Lomnica - Vikartovce 0:0. Mlynica - Rakúsy 6:0. Bijacovce - Batizovce 3:1. Bušovce - Gánovce 3:1. 6. kolo: Bijacovce - Gánovce 0:3, kontumačne pre neoprávnený štart hráčov na cudzie registračné preukazy.