Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

Po prestávke úspešný iba Phantoms

Sportnet|Publikované 11. nov 2003 o 23:00

Poprad - Dalšími zápasmi pokracovala kežmarská hokejbalová liga. V dohrávke piateho kola proti sebe nastúpili úradujúci majster Matrix a Snipers.

Zápas bol v prvých dvoch tretinách velmi vyrovnaný, o com svedcilo aj skóre 2:1 v prospech majstra. Rozuzlenie prišlo až v záverecnej tretine, ked Matrix deklasoval Snipes 6:1. Oba kolektívy sa nakoniec rozišli v pomere 8:2. V druhom dohrávanom zápase sa stretli Cervena zvedza, ktorá privítala zatial posledné Kubachy. Od úvodných chvíl však "Kubašania" hrali lepšie, išli za svojím cielom a doslova ubehali súpera. To im nakoniec vynieslo prvé dva cenné body, ked porazili papierového favorita 6:8. Prvé zápasy šiesteho kola odohrali Soulfly, ked privítali popradský kolektív Phantoms. Prvá tretina bola vcelku vyrovnaná, Popradcania v nej strelili len dva góly a stav po prvej casti bol 0:2. Jednoznacné strelecké hody sa spustili až v druhej tretine, ked Tatranci deklasovali Kežmarcanov 0:8. Nakoniec sa oba celky rozišli 2:16. Posledný zápas tohto kola odohrali hráci kežmarského Tornáda proti popradským Rats. Necakaný výbuch hostí v druhej tretine rozhodol o celom osude zápasu a aj o vysokom vítazstve Kežmarcanov. Tí porazili Rats vysoko 11:6. Jedine Sever a Lajmex mali v tomto kole volno. Tabulka: