Utorok, 19. január, 2021Meniny má Drahomíra, Mário

Po Martausovi, na skusy do Tatrana prídu vraj aj ďalší

Sportnet|Publikované 1. dec 2005 o 23:00

Prešov Užívanie si desaťdňového voľna skončilo prešovským druholigovým futbalistom v stredu 30.novembra. V ten deň začalo pre nich ďalšie obdobie

prípravy. V domácich podmienkach potrvá do 12. decembra. Potom mužstvo 1.FC Tatran Prešov odíde na ďalších desať dní do Vysokých Tatier naháňať kondíciu. Prvý tréning po dovolenke absolvovali tatranci v prešovskej Mestskej hale. Včera zarezávali v posilňovni a takto striedavo to pôjde až do odchodu na tatranské sústredenie. Ako sme už informovali, v druholigovom mužstve zeleno bielych sme v stredu zaregistrovali známe, staronové tváre.

"Tomáš Martaus prichádza do klubu, v ktorom vyrastal, na skusy. Na ako dlho, to bude závisieť od rozhodnutia trénerov," vysvetľuje športový riaditeľ 1. FC Tatran Prešov Erik Bogdanovský. Okrem neho sme registrovali aj Jaroslava Adama, vracajúceho sa z hosťovania v Michalovciach. Guman, Gomoľa a Cicman boli preradení z v jeseni úspešného vlastného treťoligového béčka. Objavia sa v zeleno bielom aj ďalší novici?, pýtame sa E. Bogdanovského. "Samozrejme, nejaké príchody práve doťahujeme." Prezradíte nám konkrétne mená? "Kým nie sme definitívne dohodnutí, tak nie." Malo by ísť o hráčov hlavne do obrany a útoku? "Sami dobre viete, kde nás topánka tlačí najviac. Potrebujeme poistiť defenzívu. V nej nám to tiež v prvej časti súťaže neklapalo tak, ako sme si predstavovali. Naviac, obrancovia boli často, a niektorí ešte aj sú, zranení. Oživiť by sa nám patrilo aj útok. Uvidíme, čo sa nám podarí zrealizovať."

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.