Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

Po dobrom začiatku vládne u basketbalistov veľká pohoda

Sportnet|Publikované 17. okt 2006 o 22:00

Spišská Nová Ves Pod výbornú športovú atmosféru v meste Spišská Nová Ves sa za tento týždeň nemalou mierou podpísali aj basketbalisti Spišskej Novej

Vsi. Všetky najpopulárnejšie masové športy v metropole Spiša dosahujú vynikajúce výsledky, o čom svedčia ich postavenia v tabuľkách. Basketbalisti, futbalisti a hokejisti okupujú prvé priečky.

Menším basketbalovým sviatkom bolo sobotňajšie východniarske derby so Svitom.

"Zatiaľ je spokojnosť s výsledkami aj hrou. Škoda len nevydareného zápasu s Košicami a mohlo by to byť ešte lepšie. Myslím si, že v novej sezóne podávame veľmi dobrý kolektívny výkon a tak v mužstve a klube vládne pohoda," začal rozhovor hráč BK 04 AC LB Spišská Nová Ves Štefan Bečarik. Práve on zavelil v sobotu svojimi úspešnými trojkami v prvom polčase do mohutnej ofenzívy proti Svitu.

"Možno to tak vyzerá, že mám viac trojkových bodov, ako bežné koše. Žiadna špeciálna príprava na tréningu nie je. Musím poklopať na drevo, zatiaľ to tam padá," hovorí Š. Bečarik, ktorému to v posledných troch zápasoch "sype" v Dolnom Kubíne zaznamenal 18 bodov, v Leviciach dal 15 bodov a 16 bodov si pripísal na svoje kontu proti Svitu.

"Čo sa týka sobotňajšieho derby so Svitom, nebolo to až také veľké prekvapenie. My sme hrali veľmi dobre a hostia zostali dĺžni svojej povesti," stručne zhodnotil zápas so Svitom Štefan Bečarik.

Dnes sa predstavia Spišiaci v Nitre a v sobotu hostia atraktívneho súpera z Lučenca. Príde aj Dávid Demečko.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.