Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

PO-city si upevnili vedenie

Sportnet|Publikované 8. apr 2009 o 22:00

Jarné futsalové odvety sa nevyhli ani druholigistom a tí sa predstavili vo výbornej streleckej forme. Zaznamenali sme úctyhodných päťdesiat dva

gólov v troch stretnutiach. Na čele sú zatiaľ PO-city, ktoré majú päťbodový náskok, ale cesta do prvej ligy je ešte dlhá a kľukatá.

PREŠOV. Prvý krok však PO-city zvládli na výbornú a s Condornetom sa hral vyrovnaný duel iba v úvodných minútach. Potom sa presadzovali zväčša strelci vedúceho celku tabuľky a zaslúžili sa o suverénne víťazstvo 18:4. Black Horses nevzdávajú súboj o čelo a dokázali to aj v zápase s AFK Pages Pneu. Black Horses viedli 3:0, ale súper dokázal vyrovnať. Polčas sa však skončil 5:4 v prospech čiernych koní a jeho hráči vyhrali nakoniec aj celý zápas 8:5. Vysoké skóre sa zrodilo aj v stretnutí FC Ekoprim s Pivárňou Opál. Posledný celok tabuľky nekládol favoritovi veľký odpor a FC Ekoprim vyhral zaslúžene vysoko 14:3.

Výsledkový servis: Black Horses - AFK Pages Pneu 8:5, PO-city Condornet 18:4, FC Ekoprim - Piváreň Opál 14:3.

Program nasledujúceho kola, sobota 18. 4.: AFK Pages Pneu - Piváreň Opál 8:00h (P), Condornet - FC Ekoprim 9:45h (P), Black Horses - PO-city 9:45h (G).