Nedeľa, 24. január, 2021Meniny má Timotej

Piatoligový nováčik z Čiernej nad Tisou sa vyšvihol na čelo tabuľky

Petrovce nad Laborcom doma tesne porazili Trakany. Súpera zdolali 3:2, o jeden z ich gólov sa postaral Zdeno Marjov (vpravo). (Autor: Róbert Andrejov)
Róbert Andrejov|Publikované 15. sep 2015 o 22:00

Počas uplynulého víkendu pokračovali regionálne futbalové súťaže ďalšími zápasmi.

ZEMPLÍN.

III. liga Východ – 8. kolo:

Sabinov - Trebišov 1:0 (0:0)

Gól: 52. D. Bašista.

ŽK: D. Bašista – Sojo Ramirez, Sarik.

ČK: 55. Sojo Ramirez (Trebišov).

Rozhodoval: Mati – 150 divákov.

MFK SLOVAN: Huba – T. Futej, Rychuk, Ľ. Andraščík, P. Kolpák, Ľ. Kolpák (65. Bortňák), D. Bašista, Milutin, Myshchenko, Janiga (75. Palčo), Lapoš.

SLAVOJ: Kostár – Cortes (80. S. Pavlovič), D. Lukáč, Vereb, Sojo Ramirez, N. Pavlovič (61. Dimič), Sarik (56. Ľalík), Koshka, J. Bandoľa, Levický, Forlandsas.

Snina - Veľké Revištia 0:0

ŽK: Červeňák – V. Kostovčík.

Rozhodoval: Homoľa – 500 divákov.

MFK: Lojka – J. Lukáč, Dický, Hišem, Jankaj (51. L. Bednár), Vyshnevskyi, E. Hanc (75. Ferko), M. Bodnár (80. M. Hreha), Wiener, M. Pčola, Červeňák.

TJ: E. Sudimák ml. – V. Kostovčík, Shukal, L. Jacko, Chedryk, Dargaj, Smokorovskyy, Vahin, Novotný (46. Smoľák), Paulovčák (84. M. Gomboš), Laczko (46. Slinčák).

1. Krásna 8 7 1 0 18:5 22
2. Lipany 8 5 2 1 15:3 17
3. Snina 8 4 2 2 13:5 14
4. Pušovce 8 4 2 2 10:6 14
5. Bard. N. Ves 8 4 1 3 19:10 13
6. Stropkov 8 4 1 3 14:11 13
7. Giraltovce 8 4 1 3 9:12 13
8. V. Opátske 8 4 0 4 19:10 12
9. V. Revištia 8 3 2 3 12:10 11
10. Sabinov 8 3 2 3 8:9 11
11. Vranov n/T 8 3 1 4 5:12 10
12. Prešov B 8 2 2 4 9:10 8
13. Plavnica 8 2 2 4 7:8 8
14. Humenné 8 2 2 4 8:14 8
15. Trebišov 8 1 1 6 3:29 4
16. Moldava n/B 8 1 0 7 6:21 3

IV. liga Juh – 8. kolo:

Sobrance - Krompachy 1:4 (1:2)

Góly: T. Čižmár – D. Bodnár 2, Uhrín, Šteiner.

ŽK: M. Matej, M. Popovič, Pakosh, Hutaj, Mihalovič – I. Košč, Ľ. Ontko, Uhrín, Cmorej, Vojtek, M. Varga.

ČK: 68. M. Matej (Sobrance).

Rozhodoval: Želizňák – 150 divákov.

MFK: Ónody – J. Rynik, Pakosh, M. Viňanský (90. Legemza), J. Tokár (79. Kasič), M. Popovič, Mihalovič, M. Matej, Lukačko, T. Čižmár, Hutaj.

Medzev - Strážske 4:2 (1:2)

Góly: P. Horňák 2 (1 z 11 m), Stropkay 2 – T. Bodnár, D. Lörinc.

ŽK: Gondoľ, L. Lukáč – Koc, T. Bodnár, Regenda, D. Lörinc.

ČK: 79. Gondoľ (Medzev).

Rozhodoval: Šuba – 150 divákov.

ŠK: Regenda – J. Pavúk, Stach (86. M. Mitro), Blahuta, Koc, T. Bodnár (82. Hardik), Michaliv, F. Pavúk, J. Pavlov, Široký (62. Soltész), D. Lörinc.

Kalša - Veľké Kapušany 3:0 (1:0)

Góly: V. Horňák 2, Halapin (11 m).

ŽK: J. Capík – Buhaj, Ballók, Fintor.

Rozhodoval: Kunzo – 120 divákov.

MFK: Repovský – Dozsický, A. Berta, Á. Kondáš, Némethi, Fintor, T. Kondáš (53. Szatmáry), Husovský (82. M. Adi), Ballók, T. Szabó (76. Kameňár), Buhaj.

Spišské Vlachy - Veľký Horeš 0:2 (0:2)

Góly: E. Takáč, J. Capko.

ŽK: Tomajko – Miloš Adam, P. Vaško.

Rozhodoval: Ištoňa – 150 divákov.

DRUŽSTEVNÍK: Babiák – Patkanóci, E. Seman (79. P. Vaško), J. Capko (46. Kiovský), D. Sninský, E. Takáč, Kotľár (74. L. Forgáč), J. Vajda, E. Lukáč, Milan Lukáč, Miloš Adam.

Michaľany – Borša 3:0 (3:0)

Góly: J. Kolesár, Martin Elek (11 m), L. Bučko.

ŽK: Dolgoš – J. Šimko, Laškody.

Rozhodoval: Anguš – 150 divákov.

FK TJ LOKOMOTÍVA ŠM: P. Buda (80. M. Buda) – Martin Elek, Tibor Timura, R. Žaludek, Dolgoš, L. Bučko, Širotník, Anderko, Adzima (72. M. Úporský), Tomáš Timura, J. Kolesár (46. Mroč).

TJ OLYMPIA: Sirovec – M. Nagy, Kavčák, Vaszily, Perháč, Pituk, P. Fedor, Adrián Nagy (8. Laškody, 26. Terenyi), Z. Mihók, Attila Nagy, J. Šimko.

1. V. Horeš 8 7 1 0 36:7 22
2. Medzev 8 6 1 1 27:13 19
3. Krompachy 8 6 0 2 18:11 18
4. V. Folkmár 8 5 2 1 21:8 17
5. Sobrance 8 5 0 3 13:10 15
6. Kalša 8 4 1 3 16:15 13
7. Strážske 8 3 3 2 20:12 12
8. Mária Huta 8 2 5 1 13:15 11
9. Sp. Vlachy 8 3 2 3 8:10 11
10. Michaľany 8 2 2 4 11:18 8
11. Čaňa 8 2 1 5 13:16 7
12. Rudňany 8 2 1 5 8:17 7
13. V. Kapušany 8 2 0 6 8:19 6
14. Geča 8 1 2 5 11:26 5
15. Rožňava 8 1 2 5 7:22 5
16. Borša 8 1 1 6 9:20 4

V. liga Zemplínska – 6. kolo:

Cejkov – Parchovany 2:0 (1:0)

Góly: Blanár (11 m), Jenei.

ŽK: J. Kročko, Ujházi – Kohút, Kovalčin, Topoľovský, R. Juhás, Kaňuch, P. Hajduk.

ČK: 80. Kaňuch (Parchovany).

Rozhodoval: Farkaš – 200 divákov.

TJ DRUŽSTEVNÍK: Fitere – Bereščík, P. Balint, Panda, Jenei, Ujházi (64. Matúš Bodnár), Blanár, S. Michalko (82. André), Barna, J. Kročko, Zubaľ.

TJ DRUŽSTEVNÍK: M. Suchý – Kaňuch, Topoľovský, Kohút, P. Hajduk, Hvasta (65. P. Kuriško), R. Juhás, M. Kuriško (90. Drab), Kovalčin, J. Matta, Pastelák.

Petrovce nad Laborcom - Trakany 3:2 (2:1)

Góly: M. Lakatoš, Š. Horňák, Marjov – D. Dako, Z. Kočiš (11 m).

ŽK: M. Jakub, Marjov, Ferko – Z. Kočiš, D. Dako.

Rozhodoval: Juščík – 100 divákov.

TJ DRUŽSTEVNÍK: Kopás – Marjov (74. M. Polák), Ferko, Šaffo, M. Lakatoš, Lipka, J. Tkáč, M. Nemčík, M. Jakub (88. Gačko), V. Kročko (46. Doda), Š. Horňák.

TJ TISA: G. Juhász – Proščák, D. Dako (72. Benöcs), Magyar, Z. Kočiš, Z. Vencel, Krestyánko, Grešš, N. Bálint, Kádár, Kássa.

Kráľovský Chlmec – Krišovská Liesková 2:0 (1:0)

Góly: M. Szücs, T. Batta.

ŽK: P. Dako (Kráľovský Chlmec).

Rozhodoval: V. Havrila – 150 divákov.

TJ SLAVOJ: A. Tóth – Popália, P. Dako, Helmeci (88. Borisza), Kaško, T. Batta, R. Batta, M. Szücs, A. Lukács (83. Muszka), Kárász (61. Abaházi), Pásztor.

OŠK: Deme – A. Batta, O. Vašš, Palágyi, Vincze (71. P. Szucs), J. Mihók, G. Horňák (61. A. Jakub), F. Balog, V. Drančák, J. Majoroš, Rebreš.

Úpor – Čierna nad Tisou 2:4 (1:2)

Góly: Pekala, Rugolský – Cs. Bodnár, Čertický, Makkai, Džerenga.

ŽK: T. Szucs (Čierna nad Tisou).

Rozhodoval: Valko – 100 divákov.

FK TATRAN: Škrabala – Maďoran (71. Čarny), Pekala, L. Antoš, Borčík, Ceperko, M. Tokár, Parnahaj, Pipta, Strišovský (68. Baňacký), Rugolský.

MFK: Száraz – Martin Tóth, Szalai, Čertický, T. Varga, Makkai, Š. Kováč, Palšovič, Cs. Bodnár (84. Jáger), T. Szucs (77. Džerenga), G. Orosz.

Močarany - Vinné 1:1 (0:1)

Góly: Uhľár (11 m) - Kelemanyk.

ŽK: D. Sabo, Staroškovič, M. Ondo - Shovheniuk.

ČK: 73. M. Ondo – 54. Lovych.

Rozhodoval: Marušin – 150 divákov.

TJ SOKOL: Baňas – K. Bajus (66. Jenčo), Kopka, Havrila, M. Ondo, Uhľár, D. Sabo, Staroškovič (46. Gargulák), L. Hamšík, M. Mesaroš, Tutko.

OŠK: Martin Bodnár – Žužo, Septa, P. Viňanský, L. Borko, Kalanin (80. Holub), Lovych, Kelemanyk, J. Pešta (89. M. Kováč), Shovheniuk, J. Tomečko (71. P. Pešta).

Čičarovce - Palín 6:1 (3:0)

Góly: Csáki 2, Hami 2, M. Béres, Oravecz – P. Kufa.

ŽK: Ondočík, Kontuľ (obaja Palín).

Rozhodoval: Škodi – 150 divákov.

TJ DRUŽSTEVNÍK: K. Lakatos – Černej, Ovák, M. Béres, Hornyák, Csáki, Tárczy, T. Nagy, B. Buda, Hami, Oravecz.

ŠK AGRO: Račko – T. Štafura, Ondočík, Kontuľ, Egry, Frantál, Capik, Zemánek, Serbák, Mika, P. Kufa.

Nacina Ves - Lastomír 2:0 (1:0)

Góly: R. Basara, vlastný Šalitroš.

ŽK: J. Šipoš, M. Devečka, Sinčák - Senjuž.

Rozhodoval: Guba – 100 divákov.

ŠK: M. Liška – R. Basara, Baraník, Sinčák (71. Peter Haluška), M. Hajdučko, Patrik Haluška, M. Devečka (84. M. Sepeši), Ivanko, O. Lipovský, M. Basara, J. Šipoš.

OFK: Budiš – Andrašov (29. M. Porvaz), Senjuž, Remák, Struňak (60. Sabovčík), Kurtak (46. G. Timko), Škirda, D. Vasiľ, Verbič, Vinc, Šalitroš.

1. Čierna n/T 6 5 0 1 20:7 15
2. Parchovany 6 5 0 1 14:5 15
3. Nacina Ves 6 4 1 1 10:6 13
4. Lastomír 6 4 0 2 14:5 12
5. Močarany 6 3 3 0 9:2 12
6. Petrovce n/Lab. 6 3 1 2 15:10 10
7. Čičarovce 6 3 1 2 12:10 10
8. Cejkov 6 3 1 2 9:9 10
9. Kr. Chlmec 6 3 0 3 7:10 9
10. Vinné 6 2 2 2 9:10 8
11. Palín 6 1 0 5 8:21 3
12. Krišovská Liesková 6 1 0 5 6:20 3
13. Trakany 6 0 1 5 5:12 1
14. Úpor 6 0 0 6 7:18 0

Autor: Róbert Andrejov

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.