Štvrtok, 28. január, 2021Meniny má Alfonz

Piatoligoví kormidelníci spod Tatier v spätnom zrkadle

Sportnet|Publikované 18. sep 2002 o 22:00

Milan Sabo (Štrba): Diváci boli svedkami kvalitného stretnutia, ktoré svojou úrovnou prevyšovalo úroven piatej ligy. Zápas bol zo strany oboch

mužstiev vedený takticky, pricom na hre nášho kolektívu sa prejavila pohoda, v ktorej sa momentálne nachádzame. V 25. minúte sme sa ujali vedenia po krásnej strele M. Levockého do šibenice. Druhý polcas sme však museli hrat v pocetnom oslabení, lebo po neštastnej sklzacke sa predcasne z ihriska porúcal Otcenáš. Hostia to dokázali využit a hned po zmene strán vyrovnali. Naši chlapci však príkladne bojovali a za predvedený výkon boli odmenení dalšími dvoma gólmi zo štandartných situácií. Súper sa u nás predstavil ako vyspelý celok, o to viac nás teší, že sme získali všetky tri body.

František Hanecák (Podolínec): V Bardejovskej Novej Vsi sme podali doposial najlepší výkon sezóny, no napriek tomu sme vyšli bodovo naprázdno. Musím povedat, že na konecnom výsledku sa výraznou mierou podielali rozhodcovia, ktorí svojou neobjektívnostou pomohli domácim k plnému bodovému zisku.

Július Lojek (Sp. St. Ves): Stretnutie nesplnilo naše ocakávania a hráci nepodali výkon, s ktorým sme rátali. Na oboch stranách bolo velmi vela nepresností a futbal to pre oko diváka nebol vôbec pohladný. Cez zhustenú obranu súpera sme nevedeli nic vymysliet a hostia nás trestali gólmi z rýchlych protiútokov. Svetlé náznaky sme mali iba za stavu 1:2, ked sme z pokutového kopu znížili náskok súpera, lebo vtedy viselo vyrovnanie vo vzduchu. Hostia však pridali tretí gól, ktorým definitívne specatili konecný výsledok.

Jozef Sas (Malý Lipník): V sotva priemernom zápase sme boli v prvom polcase lepším mužstvom. V strede pola sme dokázali získat množstvo lôpt, no okrem gólovej strely sme už žiadnu akciu strelecky nezakoncili. Po prestávke domáci pridali, ale pekných momentov bolo nadalej ako šafranu. Neboli sme až takí úspešní v strede pola a zopár kontier, ktoré sme podnikli, boli ako do polcasu bez zakoncenia. Oko diváka v tomto zápase urcite neplesalo.