Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Piatoligoví kormidelníci spod Tatier v spätnom zrkadle

Sportnet|Publikované 30. okt 2002 o 23:00

Milan Sabo (Štrba): Na ťažkom a premočenom teréne, na ktorom zastavovala útoky oboch kolektívov voda, sme ťahali za kratší koniec povrazu. Naše

mužstvo zahrávalo veľké množstvo štandartných situácií, najmä rohových kopov, ale nedokázali sme z nich nič vyťažiť. Súper nás potrestal exportným prvým gólom priamo do šibenice, ktorý bol naozaj ukážkový. V druhom polčase sme sa snažili s výsledkom niečo urobiť, ale v koncovke sme boli bezzubí a herne vyspelý súper nás za to trestal a zaknihoval si zaslúžené víťazstvo.

Július Lojek (Sp. St. Ves): Úvodné minúty patrili síce hosťom, ale potom sme prevzali taktovku hry do svojich rúk my a boli sme lepším mužstvom. Spálili sme však viacero výborných príležitostí a keď sme sa po polhodine hry konečne ujali vedenia, súper hneď z protiútoku vyrovnal. Aj po obrátke pokračoval tlak nášho celku a súper sa prakticky iba bránil. Hosťujúci brankár bol výraznou oporou svojho kolektívu, v nadstavenom čase však urobil jedinú chybu v zápase, keď Labusov center zo štandartnej situácie skončil za jeho chrbtom, čím sme si zabezpečili najtesnejšie víťazstvo.

František Hanečák (Podolínec): Na pôde súpera sme sa predstavili s úzkym kádrom v oklieštenej zostave. Napriek tomu bolo naším cieľom podať kvalitnejší výkon, čo sa nám však podarilo iba z časti, a tak sme odišli z ihriska súpera naprázdno.

Jozef Sas (Malý Lipník): Z našej strany niet čo hodnotiť. Po vylúčení hráča sme z ihriska prakticky odišli všetci a tým sme úplne uľahčili súperovi cestu za hladkým víťazstvom. Bezmocnosť a bezradnosť to bol prejav nášho vystúpenia pod Spišským Hradom. Bol to náš najslabší výkon v celom účinkovaní v piatej lige.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

  • Invalid Date
  • Invalid Date
  • Invalid Date
© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.