Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Piatoligoví kormidelníci spod Tatier v spätnom zrkadle

Sportnet|Publikované 2. okt 2003 o 22:00

Milan Sabo (tréner Štrby): "V derby sme boli od začiatku aktívnejším celkom, ale opäť sme si nepotykali s koncovkou. Hrali sme na troch útočníkov a

všetci si dokázali vytvoriť vyložené gólové príležitosti, avšak v koncovke sa nepresadili. Až v závere prvého polčasu sa nám konečne podarilo otvoriť gólový účet duelu. Ani po zmene strán sa obraz hry výraznejšie nezmenil. Mali sme viac z hry, ale predbiehali sme sa v zahadzovaní gólových príležitostí a v závere sme na to mohli doplatiť. Súper sa totiž dostal do šance, ale našťastie nevyrovnal."

Július Lojek (predseda klubu Spišská Stará Ves): "Už v úvode mali hostia dve dobré gólové príležitosti, našťastie pre nás v nich neboli úspešní. Až po dvadsiatich minútach sme sa dostali k slovu aj my, ale Tomčák neuspel. Hra sa potom vyrovnala a útoky sa striedali na oboch stranách. V úvode druhého polčasu a v jeho samom závere sme sa nevyhli zaváhaniam, po ktorých sme inkasovali. Hostia produkovali rýchly, kombinačný futbal a za predvedenú hru si víťazstvo zaslúžili."

Štefan Kaprál (tréner Ľubice): "V priemernom zápase sme chceli o našom víťazstve rozhodnúť už do prestávky. Nedokázali sme však premeniť tri vyložené gólové príležitosti a tak sa skóre do prestávky nezmenilo. Vyšiel nám úvod do druhého polčasu, kedy sa nám podarilo vsietiť úvodný gól. Domáci sa prakticky celý zápas iba bránili a tak sme v závere zaslúžene pridali druhý gól, ktorým sme spečatili naše víťazstvo."

Jozef Petráň (tréner Hranovnice): "Bolo to slušné stretnutie s dobrým rozhodovaním hlavného rozhodcu. Domáci na rozdiel od našich hráčov svoje šance využili a vyrovnaný zápas sa tak pre nás skončil prehrou rozdielom triedy. Kvitujem objektívny výkon hlavného rozhodcu a futbalové správanie sa domácich divákov počas stretnutia."

Štefan Šesták (tréner Malého Lipníka): "Naše mužstvo pokračovalo v dobrom výkone na súperových ihriskách aj na horúcej pôde v Šarišských Dravciach. Po solídnom prvom polčase z jednej i druhej strany sa po prestávke na ihrisku prezentoval svojimi nepresnými verdiktami hlavný rozhodca a domácim pripravil víťazstvo, z ktorého isto nemajú dôvod tešiť sa."

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.