Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Piatoligoví kormidelníci spod Tatier v spätnom zrkadle

Sportnet|Publikované 9. okt 2003 o 22:00

Milan Sabo (tréner Štrby): Na pôde vedúceho celku súťaže sme sa predstavili bez troch hráčov základnej zostavy a tak sme sa hneď od začiatku zamerali

na pozorné bránenie. Domáci boli počas celého stretnutia lepším mužstvom, ale do prestávky sme dokázali udržať bezgólové skóre. Pochvalu si zaslúži najmä skúsený Macko, ktorý vyhrával všetky osobné súboje a nebyť neho, odchádzali by sme domov s oveľa vyšším prídelom. V záverečnej štvrťhodine domáci predsa len zúročili svoju hernú prevahu a zaslúžene sa tešili z víťazstva.

Štefan Kaprál (tréner Ľubice): Odohrali sme veľmi dobrý zápas s dobrým súperom, ktorý na našom ihrisku potvrdil svoje kvality. Bolo to obojstranne zaujímavé stretnutie s množstvom gólových príležitostí. Hostia sa ukázali ako rýchly a húževnatý kolektív. Prekvapili najmä rýchlosťou, ale i snahou bojovať až do konca. Dosiahli sme zaslúžené víťazstvo, ktoré sa však nerodilo ľahko a museli sme o neho tuho bojovať.

Štefan Šesták (tréner Malého Lipníka): V priemernom zápase proti súperovi, ktorý nastúpil s defenzívnou taktikou, sa naši chlapci v prvom polčase nepresadili. Hre chýbala myšlienka a dlhé nakopávané lopty obrana hostí v pohode odvracala. Zlom nastal po prestávke, keď si chlapci uvedomili, že takýto spôsob hry nevedie k úspechu. Začali viac behať, čím si vytvárali gólové príležitosti, ktoré bohužiaľ končili na žrdiach hosťujúcej bránky alebo ich likvidovala obrana súpera. Nakoniec sa nám predsa len podarilo dať prvý gól a vzápätí aj druhý, čím sme si víťazstvo poistili. To bolo, myslím si, plne zaslúžené.

Pavol Huňady (tréner Plavča): V derby zápase priemernej úrovne sme podali herne slabý výkon. Kľúčoví hráči mužstva sú momentálne z formy. So streleckou potenciou máme stále problémy. Podolínec prekvapil a nepripomínal mužstvo z chvosta tabuľky. Hostia podali celkom solídny výkon.

Jozef Petráň (tréner Hranovnice): Rýchlo sme sa ujali vedenia po dvoch góloch. Hostia znervózneli, snažili sa o vyrovnanie a nakoľko dochádzalo k častým osobným súbojom, zápas začal byť nervózny a pre divákov určite nebol príťažlivý.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.