Štvrtok, 28. január, 2021Meniny má Alfonz

Piatoligoví kormidelníci spod Tatier v spätnom zrkadle

Sportnet|Publikované 6. nov 2003 o 23:00

Milan Sabo (tréner Štrby): "Na veľmi ťažkom a premočenom teréne sa ako prví dostali k slovu domáci, ale my sme zvýšenou aktivitou dokázali na ich

vedúci gól odpovedať ešte v prvom polčase dvoma presnými zásahmi. Po obrátke sme už kontrolovali vývoj na ihrisku a veľmi dôležité bolo, že sme ubránili kľúčových hráčov domáceho kolektívu. Podarilo sa nám pridať tretiu gólovú poistku a som rád, že sme získali tri body na pôde súpera. Naše víťazstvo je zaslúžené, s troma bodmi sme veľmi spokojní."

Štefan Kaprál (tréner Ľubice): "Odohrali sme stretnutie dvoch rozdielnych polčasov. V prvom sme boli jasne lepším celkom a hosťom sme prakticky nič nedovolili. Hrali sme exhibične a našu prevahu sme pretavili v štvorgólové vedenie. Potom sme sa ale príliš uspokojili a v druhom polčase sme prenechali hru hosťom. Tí to dokázali využiť na skorigovanie výsledku. Škoda, že sme boli v druhej polovici stretnutia nedisciplinovaní, ale tri body našťastie ostali doma."

Július Lojek (predseda klubu Spišská Stará Ves): "V derby mali v úvode viac z hry domáci, ale ich strelecké pokusy boli dosť nepresné. My sme sa osmelili až v druhej polovici prvého polčasu, ale gólové príležitosti sme nepremenili. Ani po obrátke sa obraz hry príliš nezmenil. Oba celky naďalej sprevádzali gólové suchoty a tak sme sa presného zásahu opäť nedočkali. V závere sme mali vyloženú gólovú príležitosť, ale Potanecký neuspel a tak sme si so súperom body podelili."

Jozef Petráň (tréner Hranovnice): "V bojovnom a herne kvalitnom zápase

sme mali viacero náznakov k plnému bodovému zisku. Naši hráči podali jeden zo stopercentných stretnutí jesennej časti. Súper nehrozil na našich hráčov útočnou efektivitou. Zameral sa na bránenie, čo vyhovovalo nášmu kolektívu. Po prestávke sme strelili rozhodujúce dva góly, ktoré rozhodli o našom cennom skalpe. Teší ma víťazstvo v závere jesennej časti."

Pavol Huňady (tréner Plavča): V zápase veľmi dobrej úrovne s kvalitným súperom sme po dlhšom čase podali veľmi dobrý výkon. Kiežby nám takto pískali rozhodcovia v každom dueli. Kvitujem obojstranne férovú hru. Verím, že keď podáme takýto výkon aj v najbližšom zápase s Miklušovcami, zabodujeme, čo by ma na záver jesene veľmi potešilo."

Štefan Šesták (tréner Malého Lipníka): "Opäť sa raz ukázalo, že proti vedúcemu mužstvu tabuľky sa dokážeme vytiahnuť. Nebolo tomu ináč ani teraz, ale po nepremenených šanciach v prvom polčase prišiel po zmene strán zákonitý trest v podobe dvoch gólov hostí. V samom závere sme výsledok už len skorigovali, no aj napriek prehre si chlapci za predvedený výkon zaslúžia pochvalu. Súperovi k víťazstvu blahoželám."

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.