Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Piatoligoví kormidelníci spod Tatier v spätnom zrkadle

Sportnet|Publikované 13. nov 2003 o 23:00

Milan Sabo (tréner Štrby): "Stretnutie sme začali veľmi dobre, čoho výsledkom bol vedúci gól v desiatej minúte. Potom sa však hostia zlepšili, boli

aktívnejší a mali príležitosti skóre vyrovnať. My sme však udreli tesne pred odchodom do kabín, kedy sme dali druhú gólovú poistku a tento moment nám veľmi pomohol. Po prestávke sme už bez väčších problémov udržiavali pre nás priaznivý stav a vzruch nastal až v samom závere, kedy sme pridali ďalšie góly a hostia dokázali zaznamenať už iba čestný úspech."

Július Lojek (predseda klubu Spišská Stará Ves): "V prvom polčase mali domáci územnú prevahu, keď hrali aj s vetrom v chrbte a dokázali ju využiť na získanie dvojgólového vedenia. Mrzí ma, že oba góly sme inkasovali po našich chybách v obrane. Druhý polčas charakterizovali strelecké suchoty na oboch stranách. Štvrťhodinu pred koncom sme prišli o vylúčeného Ovčarika a tak sme zápas dohrávali s desiatimi hráčmi. Opäť sme sa nedokázali presadiť v koncovke, nevieme streliť gól a to je pre nás neriešiteľná úloha."

Štefan Kaprál (tréner Ľubice): "V zápase priemernej úrovne nás v prvej polovici prvého polčasu podržal brankár Harabin, ktorý zneškodnil niekoľko šancí súpera. Prebrali sme sa až po polhodine hry a tesne pred odchodom do kabín sme sa ujali vedenia. Ani po obrátke sa obraz hry výraznejšie nezmenil. Hostia však už neboli takí nebezpeční a my sme s prehľadom kontrolovali vývoj na ihrisku. Po peknej kombinačnej akcii a presnej hlavičke M. Kaprála sme potvrdili svoje plne zaslúžené víťazstvo druhým gólom."

Pavol Huňady (tréner Plavča): "Splnili sme to, čo sme si v zápase predsavzali, teda získali sme tri body. S bojovnosťou hráčov som spokojný, po hernej stránke už menej. Chýba nám typický tvorca hry a preto sa na gól veľa nadrieme. S účinkovaním mužstva v jeseni a s dosiahnutým počtom bodov som však spokojný."

Jozef Petráň (tréner Hranovnice): "Po polhodine hry sme dostali gól z trestného kopu spoza šestnástky, čím sme vedúci tím tabuľky postavili na nohy. V priebehu celého zápasu sme ale boli lepším mužstvom. Vychádzali nám pekné kombinačné akcie, avšak bez efektívneho zakončenia. Podarilo sa nám v druhom polčase vyrovnať v 65. minúte, no boli to domáci, ktorí opäť po štandartnej akcii a chybe v obrannej činnosti inkasovali. Zbytočne sme zápas prehrali, podľa celkového priebehu hry sme mohli tento duel vyhrať."

Štefan Šesták (tréner Malého Lipníka): "Proti oslabenému súperovi sme nastupovali s úmyslom naplno bodovať. Dva góly strelené v prvom polčase nám dodali sebadôveru a po pekných akciách sme si vypracovali ďalšie šance, ktoré bohužiaľ ostali nevyužité. Rýchly gól po prestávke nás natoľko upokojil, že sme stred poľa prenechali hosťom, ktorí sa častejšie dostávali k našej šestnástke. Ich strely však spoľahlivo chytajúci Majdák zlikvidoval a tak body zaslúžene zostali doma."

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.