Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

Piatoligoví futbaloví kormidelníci spod Tatier v spätnom zrkadle

Sportnet|Publikované 6. nov 2002 o 23:00

Milan Sabo (Štrba): "V Raslaviciach sme nastúpili bez troch hráčov základnej zostavy, čo sa výrazne podpísalo na našom výkone i konečnom výsledku.

Polhodinu bolo stretnutie vyrovnané, ale potom sme v priebehu dvanástich minút inkasovali tri góly a bolo prakticky po zápase. Domáci boli dôraznejší a rýchlejší, pričom hrali s oveľa väčšou chuťou ako naši hráči. Po obrátke sa nám síce podarilo znížiť, ale potom sme nevyužili dve sľubné gólové príležitosti a súper nás za to potrestal štvrtým gólom. Počas celého zápasu sme sa nedokázali prispôsobiť bahnitému terénu, a tak vyhrali domáci úplne zaslúžene."

Július Lojek (Sp. St. Ves): "Začiatok zápasu bol vyrovnaný, ale už v 10. minúte sme inkasovali prvý gól, ktorý domácemu kolektívu výrazne pomohol. Naše mužstvo sa spoliehalo na rýchle protiútoky, ale nič sme z nich nevyťažili. Podali sme jeden z najslabších výkonov v súťaži a ani po obrátke sa náš výkon nezlepšil. Po treťom góle ovládli domáci úplne vývoj stretnutia a boli pánmi na ihrisku. Vysoké víťazstvo hostiteľov bolo plne zaslúžené."

Jozef Sas (Malý Lipník): "Zápas priemernej úrovne ukázal, že obe mužstvá sa momentálne viac trápia ako hrajú. Hluchých miest bolo viac, ale niektoré akcie predsa len potešili oko diváka. Vytvorili sme si podstatne viac šancí ako súper, z ktorých sme nakoniec aspoň jednu premenili a zaslúžene sme vyhrali. Vyzdvihnúť chcem Grajzingera za aktivitu, avšak šance, v ktorých sa ocitol, sa musia premieňať."

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.