Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Pekný mikulášsky darček

Sportnet|Publikované 7. dec 2008 o 23:00

SP. NOVÁ VES. V mikulášskej atmosfére sa niesol sobotňajší extraligový zápas Spišskej Novej Vsi proti Žiline. Napokon aj početná divácka kulisa

dostala ten najlepší darček v podobe víťazstva 3:1.

Oddych v druhom sete

Už po prvom vyhranom sete sa zdalo, že to bude jednoznačná záležitosť domácich hráčok. No zďaleka nebol koniec stretnutie. "Hralo sa nám priam ideálne. Boli sme si vedomé, že doma potrebujeme získať dôležité body do extraligovej tabuľky. Možno to tak vyzeralo, že v druhom prehratom sete sme si zobrali oddychový čas. Potom sme sa znova zomkli a dotiahli súboj do víťazného konca," skonštatovala po stretnutí dobre hrajúci Veronika Mecková.

Dostala šancu

Blokárka Veronika v predošlých extraligových zápasoch len po troške zmierala cenné skúsenosti. V sobotu jej už tréner Vartovník dal viac priestoru. Veronika nesklamala a v stretnutí patrila medzi najlepšie hráčky.

"Som rada, že som od trénera dostala dôveru a dúfam, že som nesklamala. Dlho som čakala na túto príležitosť a hralo sa mi celkom dobre," dodala Veronika Mecková. Veľa času na vychutnávanie pekného darčeka na Mikuláša spišskonovoveské hráčky nemali. Už na druhý deň čakal na extraligového nováčika náročný duel v Podbrezovej.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.