Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Pekné vyvrcholenie sezóny

Sportnet|Publikované 26. feb 2009 o 23:00

BARDEJOV. Štvrťfinálové zápasy play-off v 1. hokejovej lige skončili po troch stretnutiach. Celkovým skóre na zápasy 3:0 postúpili favoriti. Tri

merania síl mali jednoznačný priebeh, len v Bardejove prvá v tabuľke po základnej časti Spišská Nová Ves sa potešila až v predĺžení.

Čakali väčší tlak hostí

"Tretí zápas bol najvyrovnanejší. Očakával som väčší tlak hostí, ale zamerali sa na bránenie a čakali na rýchle protiútoky. Aj my sme sa snažili vykrývať stredné pásmo. Diváci sa dobre bavili, bolo to vyvrcholenie sezóny, len škoda, že zápas sme nedotiahli do víťazného konca. Naši fanúšikovia by si zaslúžili ešte jedno stretnutie," zhodnotil tréner Bardejova Jozef Škrak. K mužstvu prišiel v decembri minulého roka z Trebišova, keď na vážkach bolo vypadnutie z predkola play-off. "Hrali sme na dve a pol päťky, ale vyhrali sme tri zápasy. Potom naša hra nebola zlá, ale osem prehier po sebe načal práve Trebišov u nás doma. Bol to taký zlomový moment, ťažké obdobie pre mňa i pre hráčov. Na prelome rokov sme dobili baterky, dostali sme sa do play-off a vyradili Trebišov. Keď sa tak obzriem, tak môžem byť spokojný," vydýchol si po náročnom programe J. Škrak, ktorý povedie mužstvo aj v budúcej sezóne.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.