Piatok, 5. marec, 2021Meniny má Fridrich

Patrik Kincl reaguje na svoj úspešný debut v KSW

Dávid Lukáč|Publikované 20. dec 2020 o 01:00

Český bojovník sa v organizácií uviedol pekným knokautom.

Patrik Kincl (23-9, 1 NC) má za sebou úspešnú premiéru v organizácií KSW. V treťom zápase turnaja KSW 57 knokautoval v prvom kole poľskú legendu Tomasza Drwala (22-6-1) a pripísal si do rekordu cenný skalp.

Český bojovník sa o svoje pocity podelil na sociálnych sieťach, kde potvrdil, že chcel ukázať posun, čo sa mu aj po dlhej zápasovej pauze podarilo.

„Debut v najlepšej európskej lige vyšiel. Chcel som vyhrať, ale aj predviesť kvalitný výkon. Ukázať, že som celú tú dobu nesedel na prdeli, ale pracoval na tom, aby som sa posunul. Bola to drina, stálo to nervy nielen moje, ale aj môjho teamu, tak dúfam, že sa páčilo.

Vďaka všetkým za podporu. Vďaka hlavne tým, ktorí so mnou ustáli celé to neľahké obdobie.“

Patrik má momentálne na konte štyri výhry v rade a v roku 2021 môže ešte výrazne zamiešať kartami na špici strednej, respektíve welterovej váhy KSW.

Foto: KSW

Dávid Lukáč sleduje zmiešané bojové umenia od roku 2008, teda viac ako 12 rokov. Za tú dobu videl tisícky zápasov v MMA, navštívil desiatky turnajov vrátane UFC. Viac ako 5 rokov pôsobil ako redaktor portálu o zmiešaných bojových umeniach SvetMMA. Okrem bojových športov sa zaujíma aj o silové športy či populárny futbal a hokej.

Súvisiace články