Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Päť nepremenených mečbalov sa vypomstilo

Sportnet|Publikované 24. okt 2003 o 22:00

VK PU Prešov - VKP Bratislava 2:3 (19, -10, -22, 21, -18) - V šlágri 4. kola extraligy volejbalistov začali lepšie domáci, ktorí vyhrali prvý set, v

Ďalších dvoch dejstvách však na ihrisku dominovali Bratislavčania, ktorí na ihrisku vyrábali podstatne menej chýb a boli lepší v hre v poli. Domáci zdvihli hlavu vo štvrtom dejstve, ktoré po zlepšenom výkone v útoku dokázali vyhrať a dlho mali navrch aj v tajbrejku. Viedli postupne 7:3, 13:9 a od stavu 14:11 nevyužili postupne päť mečbalov. Hostia sa dokázali v závere skoncentrovať a napokon po treťom mečbale získali cenné víťazstvo. Dnes o 18.00 hod. privítajú v Prešove celok STU Bratislava.

Prešov: Soták, Červeň, Škvarek, Gešperík, Špaček, Sopko st. (libero Váhovský, Ondrušek, Feňo, Tholt). Hralo sa 113 minút pred 500 divákmi rozhodovali Servický a Höger. (maj)

ĎALŠIE VÝSLEDKY: Chemes Humenné - STU Bratislava 3:0 (23, 7, 17). Rozhodcovia: Sauka a Barančík, 66 minút, 350 divákov. Púchov - Dubová 3:0 (17, 24, 14), Nové Mesto n/V - Zvolen 3:0 (18, 13, 23)