Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

Partizán na umelom trávniku

Sportnet|Publikované 11. jan 2009 o 23:00

BARDEJOV.V areáli mestského štadióna v Bardejove vybudovali koncom minulého roka plochu s umelým futbalovým trávnikom s osvetlením, v hodnote takmer

20 mil. korún. Treťoligoví futbalisti Partizána začali s prípravou a zohrali na novom teréne prvý zápas.

Už druhý sezónu sa pokúšajú Hornošarišania o postup do vyššej súťaže. Na to je zameraná príprava i zloženie kádra, čo potvrdil tréner Jozef Kukulský. "Vrátil sa Marián Kočiš, hral druhú ligu v Poľsku, Rastislav Kaščák - druhú českú ligu, Peregrim v Sp. N. Vsi. Vrátili sa aj hráči zo Svidníka až na Soušeka a Fečanina, ktorí tam budú do konca sezóny. Nepočítam s tým a ani nedovolím, aby naši hráči hrali za Svidník. Juraj Kuhajdík je na skusoch vo Vítkoviciach." Tento týždeň Bardejov zohrá v utorok 13. 1. o 13. hod. s Trebišovom a v sobotu 17. 1. o 10. hodine s rezervou Košíc.

Bardejov - Michalovce 2:3 (2:2)

Góly: 8. Vasiliak, 28. Pisárik - 16. Gašpar, 43. Kozár, 68. Mar. Adam.

MFK ZEMPLÍN: M. Žofčák - Šitov, Vajda, Kovalík, Marec Ruskovský (46. E. Seman), Jevľanov (46. Sninský), Krakovský (46. Hreško), Viskup (60. Gamkrelidze) Kozár (46. Kunca), Gašpar (46. Mar. Adam). Snaživí domáci v prvom polčase dvakrát viedli, ale hostia zakaždým dokázali odpovedať. Posledné slovo patrilo Michalovciam, v drese ktorých sa presadil pekným gólom novic Marián Adam, čím zabezpečil MFK Zemplín víťazstvo. Michalovce čaká ďalšie prípravné stretnutie zajtra, keď o 14.00 hod. privítajú na svojej umelej tráve Humenné.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.