Streda, 3. marec, 2021Meniny má Bohumil, Bohumila

Partizán Bardejov nastúpi asi bez Semana

Sportnet|Publikované 22. mar 2013 o 00:00

Z marcového vyčíňania počasia majú azda najviac hlavy v smútku Hornošarišania.

V 2. futbalovej lige z plánovaných dvoch kôl jarnej časti v tom úvodnom dvadsiatom neodohrali dve stretnutia v Bardejove a Dolnom Kubíne, a to 21. kolo dokonca odložili pre nepriaznivé klimatické podmienky. Z takého marcového vyčíňania majú azda najviac hlavy v smútku Hornošarišania.

BARDEJOV. Najprv odriekli zápas s Šaľou a potom aj so Šamorínom. Piaty celok súťaže Partizán Bardejov si to plánoval tak, že na domácej pôde zhodnotí svoju prípravu a ukáže i posily v kádri.

Kormidelník Rastislav Kica však zo vzniknutej situácie vôbec nie je spokojný: „Z výhody dvoch domácich zápasov sme sa dostali do situácie keď budeme cestovať na štadióny lídrov i najväčších kandidátov na postup, do Dunajskej Stredy a potom do Podbrezovej. Pri prvom neuskutočnenom majstrovskom zápase sme si zahrali len medzi sebou a minulú sobotu so Starou Ľubovňou.”

Kica však pripomína, že okrem už dávnejšie zraneného Michala Grohoľa mu bude chýbať aj tvorca hry a najlepší strelec: „Takmer určite s nami nepocestuje ani Marek Seman, je zranený a ja nechcem riskovať. Radšej nech sa dolieči, akoby mal chýbať v ďalšej časti. Vieme, že v sobotu ideme do búrlivého prostredia. Majú skúsených hráčov, budeme si dávať pozor na ich štandardky, chceme zahrať zodpovedne v defenzíve a pokúsiť sa využiť brejkové situácie. Herne by sme mali ukázať naše prednosti, tak ako sa nám to darilo v doterajších zápasoch.”

Súvisiace články