Nedeľa, 24. január, 2021Meniny má Timotej

Packa ostáva trénerom Iuventy

Ján Packa po zisku titulu. (Autor: TASR/Henrich Mišovič)
SITA|Publikované 14. jún 2012 o 12:39

Vedenie Iuventy Michalovce využilo opciu a Ján Packa povedie hádzanárky úradujúceho slovenského majstra aj v nadchádzajúcej sezóne.

MICHALOVCE. Trénerom hádzanárok Iuventy Michalovce bude aj v nasledujúcej sezóne Ján Packa.

Hoci bezprostredne po zisku majstrovského titulu na palubovke finálového súpera zo Šale nechcel bližšie hovoriť o svojej budúcnosti na lavičke Zemplínčaniek, podľa očakávania ich povedie aj pri obhajobe prvenstva v národnom play-off i účinkovaní na európskej scéne.

"Packa mal zmluvu platnú do 30. júna 2012. Jej súčasťou však bola aj opcia na ďalšie dva roky, ktorú sme si včas uplatnili. Nemali sme dôvod meniť kormidelníka, s jeho prácou sme boli spokojní. Sme radi, že pokračujeme v spolupráci," informoval agentúru SITA športový riaditeľ Iuventy Jaroslav Čúrny.

Čerstvý šesťdesiatnik Ján Packa sa ujal kormidla v Iuvente v januári tohto roka, keď prevzal taktovku po Maďarovi Józsefovi Vurovi.

Svoje zverenky doviedol k 2. miestu v 10. ročníku spoločnej slovensko-českej súťaže WHIL a k zlatu v rámci národného play-off o majstra SR.

Po uplatnení opcie už nič nebráni tomu, aby Packa privítal michalovské hráčky na úvodnom tréningu na začiatku letnej prípravy, ktorá odštartuje vo štvrtok 5. júla.

Autor: SITA

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.