Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Oživenie po červenej karte

Sportnet|Publikované 22. sep 2002 o 22:00

Laugaricio Trenčín - Spartak Trnava 1:1 (0:0)Trenčín (SITA) - Prvý polčas súboja posledného s prvým nemohol početnú divácku kulisu uspokojiť. Medzi

Laugaricio Trenčín - Spartak Trnava 1:1 (0:0)

Trenčín (SITA) - Prvý polčas súboja posledného s prvým nemohol početnú divácku kulisu uspokojiť. Medzi žrde mierilo na oboch stranách minimum striel. Po zmene strán, ale nastala v dramatickosti zápasu rapídna zmena. V 54. min. bol vylúčený trenčiansky brankár Smak za hru rukou mimo šestnástky, čo paradoxne oživilo hru oboch mužstiev. V 62. min. predviedli peknú a nebezpečnú akciu hosťujúci Kriss so Staňom, ale udrelo na opačnej strane. Najskôr Kopačka loboval do brvna, aby vzápätí po Ďurišovom rohu Spal rybičkou prekvapivo otvoril skóre. Hostia odpovedali mohutným náporom, ktorý im v 77. min. po skrumáži Fallovou zásluhou priniesol vyrovnanie.

Góly: 63. Spal - 77. Fall. Pred 5 436 divákmi rozhodoval Dvořaček (ČR), ŽK: Filip, Kriss, ČK: 54. Smak. TRENČÍN: Smak - P. Kopačka - Spal, Šmelko, Svrček - P. Ďuriš (90.+ Škrteľ), Miklas, Hanko, Mičenec, Martaus (55. Kopčan) Fabuš. TRNAVA: Belic - Fall, Poljovka, Hluško, Er. Ježík - Filip (84. Lietava), Ujlaky, Staňo, Gašparík (42. Molnár, 84. Hrabal) - Kriss, Kožuch.